Задорнов впевнений, що "Квартал-95" заздрить його славі

68-річний гуморист Михайло Задорнов висловився про фестиваль Made in Ukraine в Юрмалі,який влаштував Володимир Зеленський
Depo.Життя
26 липня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Однією з "жертв" коміків "Кварталу-95" виявився російський сатирик, пише Лайф.ру, передає depo.ua.

За сюжетом пародії, Задорнов відчуває явні труднощі перекладу в Америці, намагаючись замовити поїсти в місцевому кафе.

Російський гуморист прокоментував такий жарт українців у своєму стилі, звинувативши в усьому Америку.

"Я думаю, вони мене пародіюють з образою на мої рейтингові концерти, - пояснив Задоронов. - Люди ж вважають так: "Ти зачепив мене, значить і я ображу тебе". Це тупа Америка налаштувала весь світ на те, щоб всі мстилися один одному. Україна живе зараз бажанням помститися Росії, кожен день мстити і мстити. Це приватне відрощування карми учасників фестивалю".

Також гуморист зазначив, що жартувати про відносини Росії і України на території Латвії на кшталт "гри у відвагу". За словами Задорнова, подібний гумор вимагає певної сміливості, якої українським артистам, судячи з усього, не вистачає.

"Іноді у виступаючих на сцені гумористів піднімається градус відваги. Наприклад, пародіювати Брежнєва чи Сталіна - це те ж саме. Якщо пародіюєте, то говорите про своє, не боячись наслідків. Зеленський може приїхати виступати на Росію, але у нього сміливості не вистачить. А я в Україні в чотирьох списках, що забороняють мені виступати, відчуваєте різницю?!", - похвалився Задорнов.

Нагадаємо, "Квартал-95" спричинив фурор фестивалем Made in Ukraine у Юрмалі

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя