"Забили як звіра": Батько Ноздровської закидає Россошанському ще одне вбивство (ВІДЕО)

Батько загиблої правозахисниці Ірини Ноздровської Сергій повідомив, що Дмитро Россошанський винен у вбивстві ще одного мешканця села Демидів Олександра Альохіна, якого він з друзями на смерть забив зі своїми друзями, але тоді йому вдалося уникнути відповідальності

Про це він заявив під час похорону доньки Ірини, передає Depo.ua з посиланням на "Прямий".

"У 2005 році син Юрія Россошанського зі своїм другом убили тут одного чоловіка, який приїхав десь з Уралу, з Росії, і тут жив, купив пів будинку. І Россошанського син, Діма, зі своїм другом забили дерев'яними брусками, забили як звіра. А їхній родич, дядько, працював головним суддею у Вишгородському суді.

У цього Діми Россошанського уже був цілий букет усяких злочинів. І це все покривалося, і це вбивство покрилося. Приїхала міліція (тоді була міліція) і там було все в крові, вони вимили все, прибрали,забрали ті дервяні бруски - і вивезли. І ніякої кримінальної справи навіть відкрито не було!

Похоронили того бідолаху, як ніби сам себе забив брусками до смерті. Це був Альохін Сашко. Його багато у селі знають, він проводив людям опалення, хороша людина була. Покрили це все вбивство, тому що дядько суддя", - розповів батько Ноздровської.

Він також повідомив, що Россошанські постійно погрожували родині.

"Він ходив зі своїм дружками-наркоманами по вулиці і погрожував нам. Побив онуку біля магазину. Були різні погрози. А після одного з засідань в Обухівському суді, куди перевели справу, батько Россошанського сказав Ірині: "Ти погано закінчиш". На кожне засідання вони привозили молодиків, які нам погрожували. На останньому засіданні суду один з друзів-наркоманів сказав, що у нього всюди є свої люди, я підіпру двері та спалю хату разом із тобою та твоєю сім'єю", - розповів пан Сергій, додавши, що останні погрози були два тижні тому.

Нагадаємо, 8 січня директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко повідомив, що правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві юриста Ірини Ноздровської.

Тоді ж затриманому оголосили підозру. Поки що поліція не називає його ім'я і будь-яких подробиць розслідування.

Проте адвокати і родичі вбитого юриста і правозахисниці Ірини Ноздровської мають сумніви у тому, що затриманий за підозрою в її вбивстві Юрій Россошанський - реальний виконавець злочину.

Довідка: 30 грудня поліція оголосила зниклу 29 грудня юриста та правозахисницю Ірину Ноздровську в розшук. 1 січня у Вишгородському районі Київської області знайшли тіло зниклої жінки.

Відомо, що загиблій неодноразово погрожували родичі племінника голови суду Вишгородського району Дмитра Россошанського, який у 2015 році на смерть збив на автомобілі її сестру, адже саме Ірина Ноздровська добилася ув'язнення винуватця ДТП.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна