Заарештований в Італії Ігор Марков втік на Росію - ЗМІ

Колишній депутат Верховної ради, нинішній соратник екс-прем'єра Миколи Азарова Ігор Марков, який перебував останні місяці в Генуї під домашнім арештом, втік
Depo.Життя
7 лютого 2016 20:42
ФОТО: depo.ua

Автор новини, італійський журналіст Маттео Індіче розповів, що про відліт політика в Росію почув від самого обвинуваченого, повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.

"Знаю, що коли йому знімали браслет, він заявив, що поїде першим рейсом. Ясна річ, в Росію. Він це сказав у присутності своєї матері, карабінерів, про це чули всі присутні", - заявив він.

Адвокат Маркова Енріко Скопезі теж поїхав з Генуї, майже добу не відповідав навіть на дзвінки і вийшов на зв'язок, коли його підзахисний вже давно покинув повітряний простір Італії.

"Марков вилетів через Мілан. Немає жодних перешкод на контролі. Взяв літак на Москву. Його мати ще тут, вона летить завтра", - сказав адвокат.

Екс-нардеп втік до Москви, не дочекавшись рішення суду за апеляцією про його звільнення. Італійський обвинувач у цій справі, прокурор Енріко Дзукка, не приховує роздратування.

"Маркова звільнили, тому він і полетів. Зараз я буду вивчати судове рішення, будемо подавати касацію. Загалом, рішення суду було технічним", - сказав він.

Прокуратура готує касаційну скаргу, згідно із законом має на це 15 днів. На думку представників обох сторін, майбутнє рішення навряд чи вплине на долю Маркова. Якщо, звичайно, він не надумає повертатися в Італію.

Нагадаємо, Ігор Марков був затриманий в Сан-Ремо в серпні 2015 року. Марков звинувачується в хуліганстві з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень.