За тиждень на Донеччині затримали 23 бойовиків і їхніх пособників

На блокпостах Донеччини протягом минулого тижня поліція затримала 6 бойовиків та 17 осіб, які підтримували зв’язок із терористами
Depo.Життя
9 жовтня 2016 22:24
ФОТО: depo.ua

Як зазначає Depo.ua, про це повідомляє прес-служба обласної поліції.

За тиждень через блокпости пройшло понад 45 тисяч фізичних осіб, близько 9 тисяч одиниць легкового транспорту та понад тисячу одиниць вантажного.

Були виявлені чотири особи, які перебували у розшуку за скоєння злочинів, та дві особи, які розшукувались як зниклі без вісті, 17 осіб, які підтримують зв’язок з учасниками незаконних збройних формувань, та шестеро безпосередніх учасників незаконного збройного формування.

Також поліція протягом тижня виявила п’ять спроб вивезти на мирні території зброї та боєприпасів: вилучено пістолети, гранати і набої.

"Усього за тиждень поліцейськими зареєстровано 66 правопорушень. Серед них сім фактів вилучення наркотичної речовини, чотири факти підробки документів, факт надання неправомірної вигоди за безперешкодний проїзд, виявлений автомобіль-двійник та викрадене авто, знайдено сім мобільних телефонів, які знаходяться у розшуку тощо", - повідомили у відомстві.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя