За що в Криму вбили "ахметівського" Ляшка

В Криму був застрелений такий собі Михайло Ляшко, відомий також як "Мішаня Косой", горілчаний король Донбасу
Depo.Життя
23 грудня 2015 14:00
ФОТО: depo.ua
За що в Криму вбили "ахметівського" Ляшка
За що в Криму вбили "ахметівського" Ляшка

Як повідомляв depo.ua, застрелили Ляшка в його власному будинку у Гурзуфі, трьома пострілами у голову. Охорона в той час  знаходилася десь неподалік, але шефа захистити не встигла.

Кримські журналісти у соцмережах пишуть, що в Крим вже з'їжджаються кримінальні авторитети,  які "будуть щось рішати".

Михайло Михайлович Ляшко був людиною не дуже публічною, та й в Донецьку його знали лише ті, хто займався бізнесом. Ну і журналісти - періодично преса про нього писала.

"54 роки. Починав свою діяльність в якості продавця Горлівського колгоспного ринку. Бандикував разом з Ахатєм Брагіним та іншими донецькими персонажами, - писав в 2012 році сайт "ОРД". – Йому підконтрольні традиційні злочинні промисли - гральний бізнес і проституція. Будучи керівником бойовиків, "Міша Косий" одночасно контролює горілчаний бізнес в особі підприємства по розливу горілки "Олімп" і займається іншими "бізнес-проектами".

В книжці "Донецька мафія" - це видання на кшталт "Крим бандитський" багато розповідається про зв'язки Ляшка.

За що вбили донецького Ляшка - фото 2

Також його називають співвласником тютюнової фабрики "Хамадей", що неодноразово згадувалася у контрафактних скандалах.

За що вбили донецького Ляшка - фото 3 За що вбили донецького Ляшка - фото 4

В квітні 2012 преса писала, що Косим замінили Юру Єнакієвського і донецький король вийшов на якісно новий рівень.

За що вбили донецького Ляшка - фото 3

І ще багато чого цікавого-жахливого- кривавого, за мотивами чого можна було б зняти кримінальний серіал, але не це тема цієї статті.

Коли Янукович втік до Росії, Михайло Ляшко, судячи з усього, залишився працювати на Донбасі. Ходять чутки, що тісно співпрацював з верхівкою "ДНР", був причетний до схем вивозу металолому з неконтрольованих на контрольовані Україною території.

Що ж Міша Косий робив зараз у Криму і чому він саме там, у Криму, помер, судячи за усім, не за власним бажанням? Причетний до цього кримський владний бестіарій чи донецький? 

Версій вже чимало, але левова їхня частка сходиться в тому, що в Криму Ляшко поправляв здоров'я (пішли чутки, в нього була якась серйозна хвороба), а вбили його у зв'язку з перерозподілом контролю над нелегальним бізнесом.

Тобто, мотиви вбивства можна визначити "по делам его". Банально. 

Наприклад, є версія, що росіянам, а точніше – російським бандитам, набридло, що Донбасом продовжують керувати "донєцкіє" і вони дещо підкорегували ситуацію. Причому на Ахметові це не дуже позначиться.

На це в тому числі натякає російський журналіст, якого називають одним з кураторів "руської весни" на Донбасі Роман Манекін.

За що вбили донецького Ляшка - фото 4

Можливо йдеться про перерозподіл каналів наркотрафіку, яким з російської сторони керувала ФСБ, а з української -  Міша Косой.

Чи про контроль над вивезенням металобрухту з понівеченого Донбасу.

Донецький журналіст Володимир Бойко наголошує на тому, що може йтися про перерозподіл контрабандних потоків, і пов'язує персону Ляшка із комбатом Юрієм Березою

За що вбили донецького Ляшка - фото 5

За що вбили донецького Ляшка - фото 7

Поліція Криму стосовно вбивства Михайла Ляшка поки що відмовчується.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя