Пастка для Путіна і епоха Гітлера: За що ополчилися на "смердючого сепара" Бистрякова

Композитор Володимир Бистряков у свіжому інтерв'ю зазначив, що Україна нагадує йому Німеччину епохи Гітлера, а у Криму відбувся законний референдум

Пастка для Путіна і епоха Гітлера: За що…

Наразі соцмережі рясніють гнівними постами, передає Depo.ua. В інтерв'ю Дмитру Гордону на 112-Україна Бистряков видав ледь не всі штампи "русского міра".

ЩО САМЕ СКАЗАВ БИСТРЯКОВ

Пропонуємо найвиразніші цитати з інтерв'ю українського композитора.

"Я на Грушевського бував частіше, ніж ти. Мені було цікаво, тому що це вперше такий відкритий протест народу (...). Було багато людей чесних, багато тих, яких не було куди йти, бо їх би пов'язали, і було багато ображених. Було багато людей з Криму. Люди з Феодосії сказали: "Нас на трибуну не пускають, там треба тільки українською мовою". Пізніше я зрозумів, що це були розбірки Льовочкіна ще з кимось. Віктор Федорович усім набрид, почав віджимати у своїх"

"Цінності в Європі дуже різні. Оці гей-цінності, яких я не розумію. Я людина традиційної орієнтації, віруючий. Содомія - один з гріхів"

"Ми знаходимося під боком у сильної і економічно розвинутої країни. Ми намагалися не рахуватися з нею і хамити їй. У період Ющенка і далі. Це небезпечна річ. Ми відмовилися від преференцій, які давало співробітництво з Росією. Почали пилити свої заводи, бо вони були пов'язані економічно (...) Ми розпилили усю промисловість і продовжуємо банкротити країну. Ми говоримо про царство абсурду, якого я взагалі не пам'ятаю"

"Замість того, щоб піднімати рівень життя, у нас піднімають рівень патріотизму. У нас зігують, ходять зі свастикою. Нагадує епоху Гітлера, але Гітлер забезпечив народу достойне проживання"

(Далі, на відповідне запитання Дмитра Гордона Бистряков зазначає, що допускає можливість, що в Україні "ходять зі свастикою" на завдання російських спецслужб в рамках гібридної війни)

"Чому у нас не можна подивитися фільм російською? Чому Машкова не пускають зніматися в Одесу? Чому у нас не можуть ставитися до іншої думки спокійно?"

"За які ідеали воюють? За якусь віртуальну Україну, віртуальне майбутнє. Покажіть, за кого це все робиться"

"Ти вважаєш що все це (розв'язала війну в Україні, у якій загинуло 10 тис. людей - ред.) зробила Росія? Я читав, що Георгій Тука сказав, що на його думку, російських військ на Донбасі немає. Так вважає і Надія Савченко. Росія, як і США, різна. Можна не любити її політику, але відмовляти нам в тому, що ми можемо спілкуватися з людьми культури, з артистами... Нам по суті перекрили в цьому кисень. Російський театр сюди не їздить, серед російських артистів купа ворогів"

"На Донбасі усе почалося не з Росії. Усе почалося з розмов, що Донбас виступив за конфедерацію. Якщо Донбас має право голосу, це означає, що жодних розмов про НАТО і ЄС бути не може. Це наріжний камінь цієї проблеми. Якщо б у нас була конфедерація, і не обстрілювали з літаків Луганськ, не було б війни"

"Знаєш, як Кучма виграв вибори? Він обклеїв увесь Крим листівками, у яких було написано, що друга мова державна - російська. А потім всіх киданув. Але ж є багато людей, які бояться, щоб російська мова була другою. Адже на цьому тримається вся американська політика"

"У нас Крим був автономною республікою - вони мали право проводити референдум, чи ні? Як це під російськими автоматами? "Зелені чоловічки" там нічого не робили, не стріляли. Але була дана команда з Америки не чинити перепон анексії Криму. Бо Америці був потрібен компромат на Росію. Це умова великої гри. Путіна заманили у пастку американці"

"Кримчани усі за Росію, вони не розуміли українську, яку їм нав'язували"

"Мені все одно (чи буде Крим і Донбас у складі України). У мене є власна планета, і ніде мені нічого не належить"

"Безвіз дали, аби наші люди не їздили на заробітки на Росію. Це як один з варіантів"

"Крим - це справа людей, які живуть в Криму. Донбас - тих, які живуть на Донбасі. От уявіть, якщо б звідти прийшли і почали вас вчити, як жити. Ви б теж обурилися"

ЩО КОМПОЗИТОР ГОВОРИВ РАНІШЕ

Насправді, висловлювання Бистрякова - не така вже й сенсація. Композитор і раніше не приховував своїх поглядів. Його позиція обурювала активістів, але проходила поза увагою більшості українців.

Зокрема, наступні цитати композитора у 2016-му поширювали у спільноті Бойкот російської попси у Facebook.

Між іншим, це витримки з інтерв'ю Бистрякова для РИА Новости Украина. При чому українофобства в цьому матеріалі не менше, ніж у бесіді з Гордоном.

"У нас (у українців - ред.) сієста взагалі іноді цілий день. У нас завжди так було. Тому якщо і є якась лінощі в характері, так я на них не переймаюсь, просто знаю, що вони є"

"Уявіть собі, ви - один з мешканців комунальної квартири, і ваш сусід хоче з'їхати від вас. Іншими словами, бажає жити окремо. І у відповідь на його бажання, ви починаєте обстрілювати його. З "Градів", мінометів, САУ і інших радощів. Розвалюючи вашу загальну комуналку. Що за абсурд, скажете ви ?! Але тим не менш, ми це маємо сьогодні в масштабі цілої країни!"

"Це називається мудра політика? Це все називається "на потребу американцям", яким потрібно, щоб існувала ворожа Росії Україна. Ось це єдине, що їм потрібно"

ЛЮДИНА З "РУССКОГО МІРА"

Бистряков - один з тих, хто робив кар'єру на Росії, до українських творчих реалій має посереднє відношення. Так, прославився композитор піснями для радянських фільмів і мультфільмів. І хоча у портфоліо є композиції і для українського кіно, це скоріше творча післямова.

Його пісні виконували Микола Караченцев, Ольга Кормухіна, Валерій Леонтьєв, Ірина Алегрова. Себто, артисти, які більшості сучасних українців не цікаві не лише в ідеологічному, але і в творчому плані та й для прогресивних росіян залишилися у радянському минулому.

Аудиторія давно б забула про композитора, якби не його медійне життя - Бистряков брав участь у програмах "Шоу довгоносиків" і "Золотий гусак", після чого його обличчя запам'яталося і його занесли у списки актуальних ньюзмейкерів.

І можна прогнозувати, що пан Володимир давно гайнув би на Росію, але там він мало кому потрібен.

Власне, це не ображене судження, а слова самого Бистрякова. Композитор зізнається, що на Росії у композиторів є монополісти - четверо авторів міцно тримають бізнес, продаючи пісні прямо з ефіру.

Цікаво, що поки у шанованій Бистряковим країні-агресорі його не бажають бачити, Україна щедро вкладається у його бюджет.

Так, минулої осені ресурс "Наші гроші" оприлюднив заробітки артистів, які ті отримують з державного бюджету за організацію або участь у так званих безкоштовних концертах до пам'ятних дат.

Найбільшу суму отримав саме Бистряков, що зареєстрував бізнес як ФОП.

Філія "Центр сервісного забезпечення" ПАТ "Укрзалізниця" заплатила йому 640 тис. грн за організацію свята до Дня залізничника. До того ж композитора запросили у ведучі концерту.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme