За підозрою у дезертирстві арештували підполковника із Криму

Військова прокуратура Центрального регіону арештувала підполковника С., що проходив службу у Криму та не прибув у визначені строки на материкову частину України для подальшого проходження військової служби
Depo.Життя
3 лютого 2016 16:48
ФОТО: depo.ua

Підполковника за підозрою у дезертирстві затримала військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України, повідомляєdepo.ua з посиланням на сайт відомства.

Розслідування встановило, що затриманий офіцер проходив військову службу в Центрі медичної реабілітації, санаторного лікування та спеціальної підготовки особового складу Повітряних та Військово-морських сил ЗС України Судак.

Згідно з директивою Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 06.05.2014 № Д-1 Про особливості проходження військової служби військовослужбовцями Збройних Сил України, пов’язані з тимчасовою окупацією території України для подальшого проходження служби він мав прибути на материкову Україну.

Однак військовослужбовець залишився на тимчасово окупованій території АР Крим.

Підполковника С. заарештував без права внесення застави слідчий суддя Дарницького районного суду Києва 30 січня 2016 року.

Йому загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя