За останні півроку намітився чіткий тренд "українізації" українських онлайн ЗМІ, - експерт DIGIMEDIA

У лютому 2016 року один з найбільших сейлз-хаусів України DIGIMEDIA вирішив ініціювати компанію з підтримки україномовних сайтів та їх аудиторії
Depo.Життя
8 лютого 2016 16:05
ФОТО: depo.ua

До ряду пакетних пропозицій приєднався пакет "Патріотичний".

Сейлз-хаус DIGIMEDIA радий повідомити клієнтів і партнерів про нову можливість пакетного рекламного розміщення за україномовною аудиторією. У пакет увійшли сайти з українською версією та виділеною українською аудиторією.

DIGIMEDIA спеціалізується на простих і ефективних рішеннях, грунтуючись на клієнтських запитах. Будучи соціально-відповідальною компанією, сейлз-хаус вирішив створити пакет не тільки корисний клієнтам, але й усій український спільноті. Торік в спеціалізованих виданнях і FB-постах пройшла хвиля обговорень з приводу того, що українська мова витісняється російською із Уанету. Тому, DIGIMEDIA вирішив від слів перейти до справи і створити продукт на підтримку україномовних ресурсів, а отже і укранської мови в інтернеті.

На сьогодні, в пакет "Патріотичний" увійшли українські версії сайтів nv.ua/ukr.html, tochka.net/ua, i.ua, ukr.obozrevatel.com, depo.ua, champion.com.ua, istpravda.com.ua, life.pravda.com.ua, tabloid.pravda.com.ua, ukrinform.ua. Таким чином, загальне охоплення українського сегмента становить близько 20%.

«За останні півроку намітився чіткий тренд «українізації» українських онлайн ЗМІ. Україномовні версії своїх сайтів зробили або розширили відразу кілька основних ресурсів. Одночасно, не вщухає дискусія про те, що російська мова витісняє українську в засобах масової інформації. З іншого боку, останнім часом на ринок виходить багато нових «патріотично орієнтованих» продуктів. Ми вирішили запропонувати ринку рекламне рішення, яке дозволить рекламодавцеві не тільки знайти свого покупця, але і цілеспрямовано підтримати українську мову в інтернеті »- коментує вихід нового пакету директор сейлз-хауса DIGIMEDIA Ольга Удодова.

СейлзХауз DIGIMEDIA запрошує україномовні сайти приєднатися до ініціативи і увійти в пакет "Патріотичний". Контакти для заявок: info@digimedia.com.ua

Варто відзначити, що в портфелі DIGIMEDIA 18 сайтів у прямому продажу та 37 сайтів в пакетах із загальним охопленням у 44% Уанета.** Среди них, такі сайти як: Bigmir)net, Comments.ua, Dengi.ua, Depo.ua, Dsnews.ua, Gloss.ua, Gordonua.com, I.UA, Mamaclub.ua, Minfin.com.ua, Myradio.ua, Obozrevatel.com, RBC.ua, RST.ua, Smak.ua, Tochka.net, Xsport.ua, ЛІГА.net, ЛІГА.Закон.

***
DIGIMEDIA найбільший сейлз-хаус в українському інтернеті, що об’єднує продаж на провідних інтернет-площадках країни. У клієнтському портфелі представлені новинні, фінансові, розважальні, жіночі, спортивні та інші сайти.

За останні півроку намітився чіткий тренд "українізації" українських онлайн ЗМІ, - експерт DIGIMEDIA - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя