За два місяці у Києві затримали п'ять груп автокрадіїв

Злодії викрадали не лише елітні автомобілі, а і транспортні засоби середнього класу, і навіть старі машини, яким більше 20-ти років
Depo.Життя
3 березня 2016 19:59
ФОТО: depo.ua

Про це розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу поліції. 

"Цією проблемою ми постійно займаємося, тож уже є кілька напрацювань: затримали п’ять груп викрадачів автотранспорту. Із найбільш яскравих: у Шевченківському районі затримали троє зловмисників, у Голосіївському районі - групу викрадачів дорогих автомобілів, у Святошинському районі впіймали злодія, який викрав понад 20-ть автомобілів більш низької цінової категорії, а також два нещодавні затримання та розкриття", - розповів він. 

Згідно зі статистикою, за два місяці року викрадено 357 транспортних засобів, це на 44% більше, ніж за аналогічний період 2015-го (248).

"Аналізуючи ситуацію, ми можемо сказати, що елітні автомобілі найчастіше викрадають для продажу, зокрема такий транспорт зловмисники мали переганяти у Крим. А деякі із викрадених машин пропонують повернути власникам за винагороду. Здебільшого таким криміналом займаються злодії-професіонали, які мають певні навики та спеціальне обладнання. Транспорт нижчої цінової категорії, як правило, викрадають для розбору і продажу на запчастини", - додав Крищенко.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя