З'явився трейлер першого українського 3D-мультфільму

У мережі з’явився трейлер першого українського 3D-мультфільму Микита Кожум’яка, який оповідає історію відомого в Україні героя
Depo.Життя
24 червня 2016 06:44
ФОТО: depo.ua

Головним героєм мультика став 12-річний хлопчик Микита, який не володіє дивовижною фізичною силою батька, але завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ, передає depo.ua з посиланням на "Новое время".

“Прем’єра мультфільму буде світовою, саме тому ми вирішили зробити англійську мовою оригіналу. Для створення мультфільму ми залучили професіоналів не тільки з України, але і зі США. Адаптацією сценарію займається компанія зі США, а озвучували героїв відомі американські актори, чиї імена ми поки не хочемо називати”, – розповів продюсер Дмитро Белінський.

Водночас українською герої мультфільму заговорять голосами відомих особистостей. Голос тата головного героя належить відомому на увесь світ українському важкоатлету Василю Вірастюку. Також у мультфільмі ми почуємо Руслану Писанку (відьма), Віктора Андрієнка (Едді), а роль дракона озвучить Сергій Сивохо.

Прем’єра першого українського 3D-мультфільму назначена на 13 жовтня 2016 року.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя