ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З України депортували "Толстого" і "Шакала" (ФОТО)

Правоохоронці затримали і депортували з України групу іноземців-кримінальних "авторитетів"

Depo.Життя
17 листопада 2017 23:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу Нацполіції.

Сьогодні, 17 листопада, в ході проведення профілактичних заходів з посилення контролю за дотриманням міграційного законодавства, попередження та припинення злочинів, які вчиняються іноземцями, поліцією були затримані чотири громадянина іноземної держави.

Серед них – Г. Хомерікі (кримінальне прізвисько "Нукрій"), В. Мікіладзе, Р. Голандзія (кримінальне прізвисько "Толстий") та Л. Шелія (кримінальне прізвисько "Шакал").

Ці особи причетні до скоєння правопорушень, зокрема – вимагань, незаконних заволодінь транспортом, квартирних крадіжок. Вони також є наближеними до лідерів кримінального світу зі статусом "злодії в законі". Крім того, вказані особи тривалий час незаконно заходилися на території України.

Загалом упродовж сьогоднішнього дня Нацполіцією спільно зі Службою безпеки країни, Державною міграційною та Державною прикордонною службами України були реалізовані спільні заходи по примусовому поверненню на батьківщину восьми іноземних громадян.

Таке рішення прийняте компетентними органами на підставі відповідних матеріалів ДМС і НПУ, які свідчать, що діяльність вказаних осіб суперечить інтересам забезпечення національної безпеки України.

Всі дії співробітників правоохоронних органів здійснені у відповідності до вимог вітчизняного і міжнародного законодавства з метою запобігання скоєнню злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України.

Нагадаємо, що в серпні 2017 року з України депортували двох "злодіїв в законі".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя