З сайту Еспресо.TV пішов головний редактор

Журналіст і блогер Сергій Іванов оголосив, що передумав керувати порталом Espreso.tv
Depo.Життя
14 вересня 2016 23:31
ФОТО: depo.ua

Про своє рішення він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Іванов заявив, що більше не хоче керувати будь-чим і ця спроба була марною.

"Визнаю. Мені не потрібні підлеглі, мені і себе забагато. Справа не в ресурсі, не в обсязі роботи і не у власниках. За цей час я не зробив нічого, що суперечило б моїм переконанням, не отримав жодного "злочинного" наказу, не пішов на компроміс з ким би то не було. Усередині espreso.tv дійсно панує чудова атмосфера, там працюють прекрасні люди, яких я поважаю, ціную і люблю", -  написав він.

Однак за словами журналіста, він не може бути оператором конвеєра.

"Я не ремісник, не менеджер. Мене пригнічують монотонність, стандарти, штампи, згаслі обличчя людей, змучених щоденною зобов’язалівкою. Все це постійно вступає в непереборну суперечність з моєю сутністю та душить стиль. Я вмію створювати атмосферу, смисли, меседжі та хочу самостійно відповідати за все це. Я хочу бути вільним. Між кар'єрою і творчою свободою я вибираю останнє і буду займатися тільки тим, що вважатиму цікавим.", -  зазначив Іванов.

Водночас він обіцяє продовжувати писати в різні видання і  "доводити до скажу політиків і братів наших дурних в ефірах".

"Отримаю адвокатське свідоцтво. Крім того, я планую зайнятися серйозною літературою, а ця штука слабо сумісна з налокотниками і новинний стрічкою", -  поділився Іванов планами на майбутнє.

Нагадаємо, 5 вересня прес-служба телеканалу «Еспресо» повідомила про призначення Сергія Іванова головним редактором сайту Espreso.tv. Новий головред оголосив про плани провести грунтовні зміни: зробити портал більш насиченим з точки зору ексклюзиву та мультимедійності.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя