З Днем Незалежності, Україно!

Сьогодні Незалежності нашої держави виповняється 25 років
Depo.Життя
24 серпня 2016 09:00
ФОТО: depo.ua
З Днем Незалежності, Україно!
З Днем Незалежності, Україно!

Звісно, Україна набагато старша за 25 років і в тому також її особливість – століттями нашу країну розривали на шматки інші держави, окуповували її землі, вбивали кращих її людей.

Забороняли наші традиції і нашу мову. Намагалися придушити нашу гідність і свідомість.

Намагаються і сьогодні.

Але не дарма українців стали називати укропами. Тисячі кращих людей були вбиті, але встигли заронити насіння українства. Його закатувала в асфальт радянська машина, по ньому топталися ті, хто ніколи більше не хотів чути про Бандеру, Шевченка і Незалежність.

А воно все одно проросло. І сьогодні на Хрещатику, на площі Ринок, Свободи, Соборній і навіть в окупованому Криму ми будемо співати свій гімн. Хтось буде в цей час плакати, тому що ми нарешті зрозуміли, як це важливо і дорого - бути господарями на своїй землі.

Наша Незалежна Україна ще дуже молода і вже дуже багато випробувань випало на її долю. "Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна", - писав Грушевський і донині його слова залишаються актуальними.

Хтось навіть скаже, що українцям сьогодні нема чого святкувати, бо частина земель окупована, на іншій частині – війна, економічний стан нестабільний і суспільство все ніяк не знайде загальну точку зору на багато питань.

Разом із тим, ми досі живі і не зневірилися. І ми не знаємо, яким буде завтра та чи буде воно взагалі, але живемо на повну сьогодні. Ми навчилися бути небайдужими, позбулися багатьох страхів та стали чеснішими. 

Ми змінилися. А якщо змінилися українці, то зміниться й наша молода і гарна Україна. 

З головним святом, шановні укропи, укропки та укропчики! Будьте незалежними!

Щиро ваш колектив depo.ua

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя