Юрій Шевчук: На Росії багато хто хворий сьогодні

Відомий російський музикант, соліст гурту ДДТ, Юрій Шевчук має надію, що що країна, сп'яніла від пропаганди, врешті вийде з тіні свого "імператора" на світло
Depo.Життя
21 березня 2016 10:25
ФОТО: depo.ua
Юрій Шевчук: На Росії багато хто хворий сьогодні
Юрій Шевчук: На Росії багато хто хворий сьогодні

Про це він розповів в інтерв'ю "RFI", передає depo.ua.

Шевчук зізнався, що не підтримує жодну із сторін конфлікту, адже найголовніше в сьогоднішній ситуації, на його думку, порозуміння. 

"Я намагаюся не ставати у той або інший табір тих, хто конфліктує. Одні кричать: "Не забудемо, не пробачимо". Інші теж. Ніхто не забуде і не пробачить. І що ж буде в результаті? Це не означає, що я втрачаю свої принципи. Це означає, що я болісно шукаю ключ до будь-якого серця, навіть найчерствішого, вбитого життям серця. Це мені здається найважливішим", - сказав музикант.

"Я не стаю на політичні трибуни, не віщаю, не вчу життю. Це вже в минулому. Раніше, може, грішив цим через недоумство своє, а зараз я намагаюся знайти та пояснити людині: "Ти ж добрий, блін, лишися людиною хоча б на трішечки", - додав він.

Юрій Шевчук впевнений, що українці і росіяни ще не скоро почнуть нормально жити.

"Важливо не додавати зла у цей світ, у цю безкінечну боротьбу. "Слава Україні!", "Слава Росії!", а живуть-то херово й ті, і інші. Слава-то де? Слава кому? Одні й ті ж циніки при владі – і там, і там. Як я можу вітати цей пихатий пропагандистський чад? Гадаю, нам до слави – і українцям, і росіянам – років сто, коли наші прості люди почнуть жити нормально", - сказав він.

За словами музиканта, на Росії багато хворих через пропаганду.

"На Росії багато хто хворий сьогодні, ми наче п’яні… Ми зараз усі ненормальні від цієї пропаганди, страждаємо від постімперських амбіцій. Ми прагнемо "реваншу", - сказав він.

Але, не дивлячись на усю складність ситуації, Шевчук впевнений, що у майбутньому все буде добре. 

"Людей убивати я не вмію, революції робити теж. Дуже важливо, щоби Росія виповзла з цієї похмурої тіні. Але сонце в зеніті, і тінь від нашого імператора невелика. Скоро вийдемо. Спочатку перейдемо лінію термінатора. І це нормально. А потім буде синє небо, і добре", - сподівається Юрій.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя