YouTube заборонить коментувати "дитячі" відео

Компанія YouTube розробила алгоритм відключення функції коментарів під відеороликами, на яких зображені маленькі діти, а також під відео із зображенням підлітків, яке може викликати ризик появи "хижацьких" відгуків

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на блог відеохостингу.

Зазначається, що лише за останній тиждень керівництво компанії видалило коментарі під "десятками мільйонів" подібних відео.

"Ми усвідомлюємо, що коментарі – це ключова складова YouTube, а також спілкування з аудиторією та її розширення. Водночас, важливі кроки, які ми робимо сьогодні, необхідні для захисту молодих людей", – заявили в компанії.

В YouTube зазначили, що автори деяких YouTube-каналів зможуть зберегти можливість коментування користувачами своїх сюжетів за умови ретельної модерації.

"Будь-яка форма контенту, яка піддає небезпеці неповнолітніх, неприйнятна на YouTube, тому ми закрили певні канали, які намагаються якимось чином піддати небезпеці дітей", – йдеться у блозі відеохостингу.

Нагадаємо, з 21 лютого в Україні запрацював відеосервіс YouTube Kids.

За допомогою цього додатка стане простіше знаходити відео, які подобаються дітям, вибирати канали, а також обмежувати час перегляду, щоб діти могли насолоджуватися переглядом відеоконтенту, який підходить для всієї родини. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна