"Їх треба терміново рятувати!": Донька фігуранта "справи Веджіє Кашка" звернулась до Денісової

Донька фігуранта так званої "справи Веджіє Кашка" Наджиє Аметова звернулася до української омбудсвумен Людмили Денісової з проханням про терміновий порятунок Казіма Аметова, Руслана Трубача й Едема Бекірова, яких тримають у спецблоці сімферопольського СІЗО

Своє звернення Аметова розмістила у Facebook, повідомляє Depo.ua.

"Звертаюся до українського омбудсмена Людмили Денісової з проханням допомогти моєму батькові Казіму Аметову, а також Руслану Трубачу, Едему Бекірову. Минулого тижня їх із загальної камери перевели у спецблок", - написала донька політв'язня.

За її словами, всі троє перебувають під постійним відеоспостереженням. У камерах з бетонними стінами - холод і вологість, що призводить до загострення набутих у неволі хвороб.

"У тата до всіх недуг, набутих у в'язниці (тиск, погано бачать очі, болить серце), вже болять нирки і ноги. Їх елементарно не виводять на прогулянку, годують препогано! Я не раз говорила, що мій тато - досить терпляча людина, але те, що він сьогодні розповів адвокату про умови його тримання, для мене дзвінок!!!! Їх потрібно терміново рятувати!", - написала дівчина.

Вона повідомила, що в камері з Трубачем знаходиться інвалід 1 групи Бекіров.

"У нього 4 шунти в серці - це наслідок тяжкого інфаркту, і цукровий діабет. Він має приймати по 16 таблеток на день, необхідних для підтримання життя, і робити перев'язки на хвору, ампутовану ногу. Едем-ага потрібен спеціальний догляд. Сьогодні за цією людиною доглядає Руслан Трубач, який не є кваліфікованим спеціалістом", - розповіла Аметова.

Вона звернулася до всіх, "хто може вплинути на цю ситуацію і допомогти".

Нагадаємо, 5 грудня Маріонетковий Київський "суд" окупованого Сімферополя 4 грудня на три місяці продовжив арешт фігурантів "справи Веджіє Кашки" Асану Чапуху, Казіму Аметову, Бекіру Дегерменджі і Руслану Трубачу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна