"Євробляхери" призупиняють акцію протесту і розблоковують дороги (ОНОВЛЕНО)

Рух "АвтоЄвроСила" оголосив, що на 2 дні призупиняє акцію протесту водіїв на єврономерах, але згодом продовжить боротьбу

Про це заявив біля будівлі Верховної Ради один з лідерів "євробляхерів" Олег Ярошевич, інформує Depo.ua.

За його словами, нинішній формат більше не актуальний.

"Сьогодні офіційно акцію громадської непокори щодо прийняття закону 8487 під стінами Верховної Ради і по всій України ми призупиняємо. Ми маємо переформатуватися і прийняти нове рішення і новий план дій", – заявив Ярошевич.

"Хочу звернутися до всіх членів "АвтоЄвроСили", які сьогодні приймали участь у євро акції, подякувати кожному. Стояти вже тут сенсу немає. Немає сенсу стояти і в областях на дорогах і на кордонах", – додав він.

Ярошевич зазначив, що учасники акції не мають на меті конфліктувати з поліцією та заявив, що станом на 21 листопада жодна траса не перекривалася, а там лише обмежувався рух. Тому, на його думку, протестувальники залишаються в правовому полі.

Ще один очільник акції протесту "євробляхарів" Олександр Чернявський зазначив, що після того, як "Верховна Рада показала, хто вона насправді", водії чекатимуть рішення президента Петра Порошенка. Вони вимагатимуть від глави держави ветувати цей закон і повернути його в парламент.

"Ми всім вам повідомимо, коли буде наступна акція і продовжиться боротьба", – пообіцяв він протестувальникам.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсена Аваков заявив, що ним прийняте рішення про жорстке розблокування всіх перекритих "євробляхерами" автошляхів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна