Яценюк видав 16 ID-паспортів юним українцям (ФОТО)

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вручив перші паспорти у формі ID-карток 16 громадянам України, яким виповнилося 16 років
Depo.Життя
25 січня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua
Яценюк видав 16 ID-паспортів юним українцям (ФОТО)
Яценюк видав 16 ID-паспортів юним українцям (ФОТО)

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

Яценюк видав 16 ID-паспортів юним українцям (ФОТО) - фото 1

"Чому ми зробили цей новий паспорт. Він потрібен для того, щоб, коли ви будете отримувати біометричний паспорт, за яким українські громадяни будуть їздити без віз до країн-членів ЄС, то щоб такий біометричний паспорт видавався дуже швидко і оперативно, щоб ідентифікація особистості на 100% відповідала. Тому що у нас зі старими паспортами були проблеми, з новими паспортами тепер вже дуже чітко: особа, яка отримує новий паспорт, повністю підпадає під стандарти ідентифікації, визначені в ЄС. Тому це наша велика програма, велика програма, щоб робити Україну частиною європейського простору, частиною ЄС", - пояснив Яценюк.

Яценюк видав 16 ID-паспортів юним українцям (ФОТО) - фото 2

Нагадаємо, Державна міграційна служаб почала оформлення картки посвідчення особи з 11 січня 2016 року. Щоб отримати її потрібні: внутрішній паспорт громадянина України (оригінал і дві копії), ідентифікаційний код (оригінал та одна копія) та довідка з військкомату або військовий квиток (для молодих людей до 25 років).

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя