Яценюк планує відправили українських дітей в "опорні школи"

Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів про нову програму з покращення якості середньої освіти, яку впроваджуватимуть у меленьких містах та селах
Depo.Життя
6 березня 2016 20:36
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив у "10 хвилинах" 6 березня, передає depo.ua.

За його словами, опорна школа - це якісне навчання, безкоштовний інтернет, нові класи, мультимедійний комплекс, сучасний спортзал та шкільний автобус, яким учні можуть доїждати до школи.

Яценюк також повідомив, що цього року Кабмін подвоїв освітню субвенцію до 200 мільйонів гривень. Прем`єр повідомив представникам місцевої влади, що успіх цієї програми багато у чому залежить від їхньої ініціативи.

"Берете цю субвенцію, купуєте обладнання, працюєте з органами місцевого самоврядування. І там, де школи малокомплектні, - пропонуєте автобус, дорогу ремонтуєте, доремонтовуєте велику опорну школу", - зазначив він.

Крім того, Яценюк повідомив, що до початку нового навчального року буде закуплено тисячу шкільних автобусів. На це буде виділено 500 мільйонів гривень з державного бюджету і ще стількі ж з місцевих бюджетів.

Голова Уряду звернувся до представників місцевої влади: "Ви працюєте по опорним школам разом з кожною районною адміністрацією, проводите конкурс і визначаєтеся. Ми не можемо зразу зробити опорну школу в кожному районі. Ми зараз пройдемо перший етап – в кожній області по одній опорній школі".

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя