Як знімають порно для гарнітур віртуальної реальності (18+ ВІДЕО)

Новітні технології вперше вирішили застосувати у кіноіндустрії для дорослих
Depo.Життя
24 лютого 2016 15:25
ФОТО: depo.ua
Як знімають порно для гарнітур віртуальної реальності (18+ ВІДЕО)
Як знімають порно для гарнітур віртуальної реальності (18+ ВІДЕО)

Незважаючи на те, що віртуальна реальність створювалася для комп'ютерних ігор і візуалізації проектів, виробники порнографічної продукції вже активно працюють з новими технологіями і збираються вийти на провідні позиції в сегменті, повідомляє depo.ua з посиланням на The Mirror.

Віртуальна реальність створює інтимну атмосферу. Автори порнографії зрозуміли це буквально і не бояться витрачати гроші на контент для окулярів Oculus Rift і інших пристроїв, що забезпечують ефект занурення у віртуальність.

За інформацією дослідницької компанії Piper Jaffray, в 2025 р порнографічна продукція для пристроїв віртуальної реальності вийде на третє місце в США з точки зору монетизації. 

Експерти кажуть, що "розумні" окуляри стануть найважливішим трендом в технологічній галузі - таким же потужним, як телефони 15 років тому. І подібно до гаджетам, підключеним до інтернету, Oculus Rift і його аналоги, наприклад Google Cardboard або Project Morpheus від Sony, забезпечать порноіндустрії нове і довгоочікуване джерело доходу.

Віртуальна реальність допоможе стерти кордони між фільмом і відеогрою для дорослих, забезпечивши реалістичну картинку, ефект присутності та інтерактивність.

На відміну від безкоштовних ресурсів на кшталт PornHub такий формат подачі інформації принесе не тільки популярність, а й величезний прибуток, вважають експерти.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя