Як заробити до 20% в місяць за допомогою стартапу E-Dinar

Завдяки новому стартапу E-Dinar можна стати заможною людиною за лічені місяці
Depo.Життя
29 квітня 2016 10:52
ФОТО: depo.ua
Як заробити до 20% в місяць за допомогою стартапу E-Dinar
Як заробити до 20% в місяць за допомогою стартапу E-Dinar

Е-Динар являє собою співтовариство людей, об'єднаних однією метою - рухом до нового виду фінансових відносин шляхом відмови від фіатних, "класичних" грошей і переходом до використання децентралізованої криптовалюта, як інструменту для обміну товарів і послуг, повідомляє depo.ua.

Завдяки якісно відпрацьованій стратегії розвитку спільнота зросла в кілька разів, досягнувши цифри в 30 тис. учасників за лічені місяці. Сумарний дохід майнерів постійно збільшується, а кількість пунктів, які надають можливість оплатити товари і послуги за допомогою криптовалюти, зростає день за днем, підключаються популярні ресторани, брендові магазини одягу, інтернет-магазини, в яких можна розрахуватися криптовалютою і не тільки приємно здивуватися різниці цін в інтернеті і в класичному роздробі, але і отримати суттєву знижку.

Процес переходу до нового виду фінансових відносин - послідовний, проходить в кілька етапів, поступово збільшуючи кількість повсякденних комерційних об'єктів, в яких можна використовувати криптовалюту: від ресторанів, торгових точок і супермаркетів до онлайн-магазинів. Пріоритетним завданням спільноти E-DINAR в перспективі є повний перехід до використання криптовалюта у всьому виробничому ланцюжку - від оплати мобільного зв'язку або покупки техніки до придбання автомобіля або заміського будинку.

На сьогоднішній день курс криптовалюта орієнтований на курс долара США, але цей захід тимчасовий і триватиме до тих пір, поки не буде узгоджена альтернативна система фінансових взаємин без використання фіатних валют.

Стартап Е-Динар має власний платіжний агрегатор (merchant), який забезпечує зручність конвертації більше 50 валютних пар. При цьому, робота з платіжним агрегатором не тільки зручна, але і надійна - адже він має статус офіційно зареєстрованої юридичної особи.

Біржа обміну Peer2peer

P2P Exchange - це одноранговий внутрішній майданчик для тих, хто бажає придбати криптовалюту E-dinar один у одного, минаючи посередників у вигляді банків або обмінних пунктів. Таким чином, кожен учасник може відправляти кошти безпосередньо покупцеві (або продавцю) за курсом, який регулює він сам.

На сьогоднішній день Р2Р біржа E-dinar дозволяє обмінювати близько 50 видів валют з більше 200 світових платіжних систем, банків і криптовалют, які в даний момент знаходяться на піку популярності. Таким чином забезпечується висока ліквідність самої криптовалюти E-dinar і її популяризація, як децентралізованої системи.

Перспективи розвитку і вихід на IPO

На щорічних зборах акціонерів підводяться підсумки роботи спільноти і розробляється стратегія подальшого розвитку. Влітку 2016 року відбудуться чергові збори акціонерів, на яких буде запропоновано збільшити кількість акціонерів і оголосити про підготовку до виходу на IPO в 2018 році.

Стати акціонером спільноти E-DINAR може будь-хто, для цього необхідно зареєструватися на сайті спільноти та стати учасником спільноти. Для цього необхідно придбати внутрішні одиниці спільноти e-dinar.io, і Ви автоматично отримаєте право першочергового вимоги на випущені акції.

Варто відзначити, що купуючи певну кількість внутрішніх одиниць спільноти E-DINAR, ви не тільки отримуєте першочергове право на випущені акції, а й отримуєте дивіденди в розмірі 20% від суми депозиту у вашому криптогаманці щомісяця.

Сайт E-DINAR

Представництва в Україні:

Київ:

вул. Верхній Вал 4 б

Дніпропетровськ:

пр-кт Гагаріна 105К, офіс 206

067-541-46-77 099-494-85-83

Дніпропетровськ:

Вул. Леніна 11

067-639-49-46 066-188-84-03 063-409-66-66

Львів: в

ул. Туган Барановського 26

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя