Як виглядає австралійка, яка вагітна п'ятьма малюками

Австралійка Кімберлі Туччі, мама двох дітей, чекає ще на п'ятьох малюків і охоче ділиться своїми світлинами та враженнями від багатоплідної вагітності
Depo.Життя
26 січня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua
Як виглядає австралійка, яка вагітна п
Як виглядає австралійка, яка вагітна п'ятьма малюками

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на soulpost.ru.

Побоюючись передчасних пологів, що дуже ймовірно при багатоплідній вагітності, Кім зробила фотосесію на 24 тижні терміну.

Про австралійку розповіла фотограф, яка зробила їй фотосесію на 24 тижні вагітності.

"Це абсолютно приголомшлива жінка (я б навіть сказала богиня), яка чекає не на одного, а на п'ятьох малюків, - написала фотограф Ерін Хоскінс. - У неї дві чудові доньки 2 і 4 років, і вона разом з чоловіком вирішили спробувати завести ще одну дитину - хлопчика. Тому уявіть їх шок, коли вони дізналися, що у них таки буде хлопчик, але разом з ще 4 дівчатками - така вагітність трапляється 1 раз на 60 млн випадків!".

Як виглядає австралійка, яка вагітна п'ятьма малюками  - фото 1

Сама Кім зізнається, що ця вагітність дається їй тяжко, але вона дуже хоче цих дітей, тому дуже старається терпіти усі складнощі її стану.

"Звичайно, мені некомфортно, бо мій живіт розтягнувся донезмоги! Малюки впираються мені в ребра і визирають з боків. Я просто не можу уявити, як боляче буде, коли моя матка буде скорочуватися назад. Визнаю, що було б добре повернути своє тіло, випити трохи вина і з'їсти устриць, і спати всю ніч, не бігаючи в туалет по 12 разів за ніч, тому що малюки немов танцюють на моєму сечовому міхурі, поки я намагаюся заснути", - сказала Туччі.

Як виглядає австралійка, яка вагітна п'ятьма малюками  - фото 2

Жінка розповідає про усі складнощі багатоплідної вагітності. 

"З кожним днем ​​стає все важче долати цю біль, кожна частина мого тіла болить, спати дуже боляче. Ніякі подушки не допомагають полегшити біль у спині і животі. Іноді мені так погано, що я просто хочу підняти руки вгору і здатися. Я намагаюся переносити біль за допомогою одного Панадола, якщо більше не можу терпіти. Щось інше приймати я не хочу, щоб не нашкодити дітям. Іноді мій живіт стає таким закаменілим, що я навіть не можу ходити", - каже Кімберлі.

Як виглядає австралійка, яка вагітна п'ятьма малюками  - фото 3

"Мені важко їсти, бо в животі вже просто не залишилося місця,і шлунок так розташований, що вся їжа виходить назад. А під час вагітності п'ятьма дітьми рекомендується їсти до 6000 калорій в день! Тому я змушую себе їсти, але в підсумку навіть почала худнути, а не набирати вагу", - жаліється вона.

Як виглядає австралійка, яка вагітна п'ятьма малюками  - фото 4

"Шкіра на моєму животі так розтягнута, що вона болить і пече, немов у мене кропив'янка. Ніякі креми не допомагають зменшити дискомфорт. У мене багато розтяжок, важко впоратися з такою кількістю змін в тілі. Мій чоловік постійно нагадує мені, що я повинна носити свої розтяжки з гордістю. Без нього я б давно вже зламалася. Люди постійно запитують, чому я така спокійна: моя причина - це він", - повідомила багатодітна мати.

Як виглядає австралійка, яка вагітна п'ятьма малюками  - фото 5

ФОТО: soulpost.ru

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя