Як вчителька київської школи знущається над першокласниками (АУДІО)

Учнів 1-Б класу київської школи №15 принижує вчитель Демиденко Юлія В'ячеславівна
Depo.Життя
26 січня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua

Про це у листі повідомив батько учня - Олександр Каплюк, додавши аудіо запис принижень, повідомляє depo.ua з посиланням на Українську Правду.Життя.

"Буквально через місяць, ми перестали впізнавати свою дитину, він періодично став просити - не йти у школу, на питання чому, він відповідав, що просто не хоче. Це не було схоже на нашу дитину", - зазначає батько.

Каплюк розповідає, що під час хвороби класного керівника Демиденко Ю.В. її заміняла інша вчитель протягом тижня.

"Дитина після першого заняття з нею прийшла щаслива, сказавши: У нас зараз дуже добра і розумна вчитель! От би вона залишилася у нас! Ми зателефонували декільком батькам однокласників Вови і як виявилося, реакція дітей така сама... На питання: "А як же твій вчитель Демиденко Ю.В.?". Вова відповів: "Вона ж вчитель, вона теж хороша, тільки нова, на нас не кричить, і уявляєш, навіть грає з нами!", - пише батько.

"Останнім моментом, який нас насторожив, стала ситуація, при якій Юлія В'ячеславівна, на очах усього класу почала цькувати батьків з класу, активістів з батьківського комітету, обраних іншими батьками класу. Вона поводилася просто і брудно - для себе вона вибрала 8 "ручних" батьків, яким, наскільки я знаю, пообіцяла "особливе ставлення" до їхніх дітей та добрі оцінки в початкових класах", - згадує Каплюк.

Батько розповів, що вони вшили в пенал своєї дитини старенький диктофон, і по його поверненню зі школи були шоковані почутим, а на наступний день придбали новий диктофон з чутливим мікрофоном, здатним записати весь навчальний день.

"Почуте на уроках, для нас було повним кошмаром! Постійні приниження дітей, агресивна і груба манера вести урок. Ми з болем у серці відправляли дитину в школу і збирали записи садо-уроків, так як розуміли, що якщо вчитель з порушеною, на наш погляд, психікою, вже багато років викладає у школі - то існує система, яка її захищає", - пише батько.

"Тому ми вирішили записати якнайбільше, щоб надалі не дати такому вчителю знущатися над дітьми і повністю усунути її від викладацької діяльності. Але останньою краплею був урок, на якому на нашого сина з божевільним криком накинулася Демиденко Ю.В", - уточнив він.

"Удар головою об дошку, удар, удар сильніше, розгін і ще сильніше!!! (несамовито кричала вона) -Вова, давай !!! Вова, давай !!! Вова, давай !!!", - записано на записі.

Причиною цього, за словами вчителя (їх теж чутно на записі), стало, те що дитина стукала пальцями по парті.

Каплюк повідомляє, що в цей день (14 січня) вони звернулися до директора школи - Чухно Т.Т.

"Прослухавши 1 хвилинний відрізок, з багатьох годин записів, вона сказала, що таким викладачам не місце в школі і пообіцяла звільнити Демиденко. Але через два дні після цього на нашу адресу почали надходити погрози з боку "кишенькових" батьків. Вони погрожували "не дати життя" нашій родині і нашій дитині, а деякі, особливо активні погрожували позбавити нас життя", - пише батько.

Каплюк уточнює, що "є багато годин записів повних уроків" і батьки дітей готові звернутися до суду.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя