ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як ваше життя змінилося після введення воєнного стану (ОПИТУВАННЯ)

Тиждень тому частину українського суспільство ледь не звела з розуму новина про введення воєнного стану. Причиною хвилювань були можливі зміни в житті, скасування прав і свобод

Depo.Життя
3 грудня 2018 14:45
ФОТО: depo.ua
Як ваше життя змінилося після введення воєнного стану (ОПИТУВАННЯ)
Джерело: Гумор 93%Facebook

Щоб дізнатися, чи сильно змінилося життя в різних українських містах і висловити свою думку, пройдіть опитування Depo.ua.

Просимо зауважити, що опитувань ви в цій статті знайдете два - для жителів регіонів, де введено воєнний стан, і для жителів регіонів, де його нема.

Нагадаємо, тиждень тому, 26 грудня в 10 областях України було введено воєнний стан. Президент України Петро Порошенко заявив, що права і свободи громадян притіснятися не будуть, цензуру не вводитимуть, майно на потребу армії не вилучатимуть, мобілізація не оголошується. Такі міри буде введено, якще почнеться повномасштабне вторгнення російських військ. Наразі ж Україна тільки відпрацьовує, як діятиме в такому випадку.

В свою чергу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що введення воєнного стану не повинно зашкодити співпраці України з МВФ, на рішення якого щодо нового траншу кредиту Україна чекає в грудні.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя