Як Плотницького примусили до гуманізму

Історія з хлопцями, які прославилися тим, що розгорнули в "ЛНР" українські прапори, могла б завершитися значно трагічніше, якби не набула розголосу в українських ЗМІ
Depo.Життя
1 вересня 2016 12:40
ФОТО: depo.ua
Як Плотницького примусили до гуманізму
Як Плотницького примусили до гуманізму

Нагадаємо, 29 серпня в центрі окупованого Луганська, навпроти скверу "Молодої гвардії", молоді хлопці розгорнули прапор України, сфотографувалися та виклали фото у мережу. А перед цим дівчина у балаклаві сфотографувалася на естакаді в Луганську з прапором України.

Як в Плотницького примушують до гуманізму - фото 1

Авжеж, цей сміливий вчинок не залишився непоміченим українськими ЗМІ, серед яких був і depo.ua. І саме на цьому сайті про цей вчинок дізнався ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький. На своїй нараді Плотницький обурився, що, мовляв, мешканці фотографуються з прапорами України в Луганську, а місцева "комендатура це не бачить".

"Є такий сайт Depo.ua. До речі він наші усі наради розписує, хто і який міністр, що сказав. Так ось там фотографії є, біля "Я люблю Луганськ" стоїть молода людина з прапором України. Це було вночі, це явно комендантська година. Де наша комендатура, де наші патрулі?", - сказав він.

Звісно після цього зловити українських патріотів для орків Плотницького стало справою їхньої орчої честі. Вже 31 серпня хлопців і дівчину схопили і "ветерани ВОВ" провели з ними "виховну роботу".

Це відео не для людей із розгойданими нервами. Купка дорослих з сумнівною репутацією викликала трьох дітей на килим. Записали їхнє "каяття". Що передувало цьому "каяттю" ми не знаємо, але за результатами один з хлопців заявив, що "хотел выпендриться перед своими друзьями" і "не осознавал обстоятельств, которые за этим могут последовать"

"Я ассоциировал этот флаг со своей страной, которая была раньше, но теперь я понимаю, что ассоциируется с властями, которые сейчас гнобят мирную Луганщину", - сказав хлопець.

Звісно, тепер він розуміє. І ви б зрозуміли. І мабуть хто завгодно зрозумів, маючи родичів, низьку толерантність до фізичного болю і бажання жити.

От про обставини "которые могут последовать" це мабуть і є те, нащо варто звернути увагу. Хлопці не усвідомлювали, в яку страшну халепу можуть потрапити. А "выпендриться, гнобит" – такі слова молодь останні 15 років не вживає.

Потім почали виступати "присутствующие". Якійсь дядько, котрому випала роль грати ветерана війни. Грати, бо судячи з його вигляду цей "ветеран" десь в два-три рочки воювати пішов.

"Фашизм это отрицание всего инакомыслия" – заявляє "ветеран". Під час засідання, на якому хлопців засуджують за те, що вони мають думку, іншу від їхньої...

Якась полонянка "Айдару", що розповідає про вчителів і доярок в полоні Харківської СБУ і про те, що держави Україна нема і нема в ній нічого законного.

Ще якась діваха з інтонаціями Life News… Мабуть місцевий замполіт.

Бідолашні діти, кого їм доводиться слухати. До такого абсурду і назви нормальної не підбереш, це якийсь "цинічний цінизм". Delirium tremens. Зібрання людей без совісті, честі, та розуму

І з одного боку, можна сказати, що якби не розголос у ЗМІ, юним героям не довелося б через це проходити. А з іншого – світлини все одно були вже опубліковані самими дітьми, і коли б їх помітили в Плотницького – справа часу.

От тільки навряд чи в цьому разі хлопців і дівчину би просто пожурили і відпустили до батьків. Скоріш за все, був би підвал, приниження, побиття і все інше, що громадяни цієї молодої "народної республіки" роблять з українськими патриотами.

Згадайте розстріляну родину Олени і Володимира Кулиш, згадайте Ірину Довгань, яка за допомогу українцям потрапила на "стовп ганьби". І сотні вбитих, зґвалтованих, насмерть замучених, яких ми не зможемо згадати, бо навіть не встигли узнати їхні імена

А цих хлопців ми тепер знаємо. І в Плотницького знають, що ми знаємо. І їм, терористам,  тепер важливо показати, як лояльно вони ставляться до "фашистських прихвостнєй". Продемонструвати гуманізм. Бо якщо вони зникнуть без вісти, буде дуже видно, як насправді терористи обходяться з тими, хто має іншу думку. 

Всьому світові видно.

Може саме це і врятувало дітям життя.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя