Як в окупованому Луганську прославляли Кадирова

В окупованому Луганську прихильники Росії та пропутінські байкери "Нічні вовки" організували акцію на підтримку глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова
Depo.Життя
24 січня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua
Як в окупованому Луганську прославляли Кадирова
Як в окупованому Луганську прославляли Кадирова

Про це пише сепаратистський сайт News-front, передає depo.ua

Люди на акції розгорнула банер "Рамзан - патрітот!" і, вишикувавшись, вигукували: "Рамзан - патріот!", "Наш президент - Путін!", "Там, де ми - там Росія!".

Як в окупованому Луганську прославляли Кадирова - фото 1

Як в окупованому Луганську прославляли Кадирова - фото 2

Нагадаємо, в останні кілька тижнів Рамзан Кадиров і його прихильники обмінялися з представниками російської опозиції низкою різких заяв. Все почалося з виступу глави Чечні, в якому він закликав судити опозиціонерів як ворогів народу.

Заява Кадирова викликали негативну реакцію не тільки з боку опозиції, а й з боку президентської ради з прав людини. РПЛ почала перевірку слів глави Чечні на екстремізм, а на захист Кадирова стали його прихильники.

Російська опозиція почала стихійний флешмоб "Кадиров - ганьба Росії". Флешмоб у відповідь "Кадиров - патріот Росії" розпочав голова чеченського парламенту Магомед Даудов, який вважається одним з найближчих соратників Кадирова.

У п'ятницю в Грозному також пройшов масовий мітинг на підтримку Кадирова. Поліція республіки з населенням 1,4 млн осіб нарахувала на мітингу мільйон учасників. Опозиція стверджує, що на мітинг зганяли бюджетників, а гасла для них писалися заздалегідь.

Напередодні мітингу опозиціонери опублікували список затверджених гасел, який у результаті дійсно багато в чому збігся з гаслами учасників мітингу.