Як українці стібуться з Coca Cola, що прагне всидіти на двох стільцях (ФОТОЖАБИ)

Українські соцмережежі вибухнули обуренням через те, що Сoca Cola додала до мапи Росії окупований Крим
Depo.Життя
5 січня 2016 19:08
ФОТО: depo.ua
Як українці стібуться з Coca Cola, що прагне всидіти на двох стільцях (ФОТОЖАБИ)
Як українці стібуться з Coca Cola, що прагне всидіти на двох стільцях (ФОТОЖАБИ)

А перед цим на Росії обурювалися тим, що в Сoca Cola мапа вийшла без окупованого Криму, та ще й без Курил та Калінінградської області.

Нагадаємо, ця трохи кумедна історія почалася, коли Сoca Cola розпочала новорічну акцію. Карту було опубліковано Вконтакте 30 грудня ввечері. Після того, як російські користувачі почали масово висловлювати своє невдоволення нею, компанія в ніч на 5 січня опублікувала нову карту, на якій Крим був позначений територією РФ і принесла свої вибачення.

"Шановні учасники спільноти! Ми приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася. Карта виправлена! Сподіваємося на ваше розуміння", – йшлося в повідомленні.

Узаконивши таким чином окупацію на пляшці свого напою, Сoca Cola… вибачилася перед українцями.

"Перепрошуємо за непорозуміння. Ми не підтримуємо жодних політичних рухів і партій. Наша задача – виробництво високоякісних напоїв. Ми працюємо заради миру та дотримуємось норм міжнародного права", – йдеться у повідомленні компанії.

Українці не дуже здивувалися, бо вже за майже два роки війни зрозуміли, що дружба дружбою, а бізнес бізнесом і сваритися зайвого разу з країною, де живе багато потенційних покупців ніхто не хоче.

Але напої компанії Сoca Cola багато хто вирішив більше не вживати. Не заборонити на державному рівні, як це зробили б на Росії, а просто не купувати, доки компанія не виправить це непорозуміння. Активні користувачі соцмереж вже почали поширювати фотожаби та дописи із хештегом #‎BanCocaCola. ‬

Журналісті depo.ua зібрали найдотпеніші з них.

Як українці стібуться з Coca Cola, що прагне всидіти на двох стільцях (ФОТОЖАБИ) - фото 1

Як українці стібуться з Coca Cola, що прагне всидіти на двох стільцях (ФОТОЖАБИ) - фото 2Як українці стібуться з Coca Cola, що прагне всидіти на двох стільцях (ФОТОЖАБИ) - фото 3

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя