Як у центрі Києва яструба від ворон рятували (ФОТО)

У центрі Києва волонетрам зі Служби порятунку тварин довелось рятувати яструба, якому зграя ворон не давала змоги злетіти
Depo.Життя
15 травня 2016 22:01
ФОТО: depo.ua

Про це волонтери Kyiv Animal Rescue Group написали на своїй сторінці у Фейсбуці, передає depo.ua.

"Сьогодні вдень повідомили про яструба, якого атакували ворони в центрі міста. При спробі злетіти на яструба нападала зграя з декількох десятків ворон, клювали його і змушували приземлятися. Але людей хижак теж не підпускав до себе", - йдеться у повідомленні.

Як у центрі Києва яструба від ворон рятували (ФОТО) - фото 1

Як у центрі Києва яструба від ворон рятували (ФОТО) - фото 2

Повідомляєтся, що птах багато разів здійснював спроби полетіти, але падав і щоразу це траплялось в іншому місці, за багато сотень метрів від попереднього. Невідомо, чим би закінчилося це для яструба, якби люди не викликали Команду Порятунку Тварин. Рятувальник перехопив сачком птицю під час чергового невдалого зльоту. Виявилось, що птах серйозно постраждав.

Як у центрі Києва яструба від ворон рятували (ФОТО) - фото 3

Як у центрі Києва яструба від ворон рятували (ФОТО) - фото 4

"На жаль, він серйозно травмований: низка злетів і падінь не минувся. За життя птаха борються орнітологи. А рятувальники вже їдуть на наступний "пташиний" виклик: впало дерево з пташенятами дятла в дуплі", - повідомили волонтери.

Вони пояснюють таку кількість "пташиних" викліків тим, що на прикінці весни молоді птахи вчаться літати і часто потрапляють у небезпечні ситуації.

Волонтери зазначають, що у цей період до них телефонують кожного дня із повідомленніями про знайдених пташенят та розорені гнізда.

Рятувальники співпрацюють із фахівцями із "Садиба Нюшаніково. Допомога птахам".

Kyiv Animal Rescue Group - волонтерська організація, яка існує на пожертви небайдужих людей і займається порятунком тварин.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя