Як Цукерберг довів сусідів до сказу

Сусіди мільярдера, засновника Фейсбука, Марка Цукерберга, розповсюдили лист серед мешканців району зі звинуваченням його охоронців у незаконному паркуванні
Depo.Життя
14 січня 2016 15:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

У Ліберті Хілл (США) розгорівся скандал через Марка Цукерберга.

Сусіди мільярдера розповсюдили серед мешканців району скаргу, в якій звинуватили охоронців Цукерберга в тому, що вони "постійно і незаконно" займають паркувальні місця.

Сусіди стверджують, що два джипи сріблястого кольору, на яких роз'їжджають охоронці Цукерберга, займають місця для паркування на прилеглій до будинку засновника соцмережі території, заважаючи руху авто та руху пішоходів. 

Як Цукерберг довів сусідів до сказу  - фото 1

Тому вони закликають мешканців околиць відправити скарги в Муніципальний департамент транспорту Сан-Франциско, а також Тіму Венцелю - "менеджеру з безпеки житла" Цукерберга.

"Думаю, ви погодитеся, що жити поруч з Цуком дуже складно. Всі ми намагалися бути терплячими і спокійними протягом тривалої реконструкції будинку Цукерберга - шум, сміття, перекриття вулиць та інше. Тепер, коли всі роботи завершені, ми залишилися з двома сріблястими джипами , які окупували паркувальні місця. І це не кажучи про те, що життя поруч з Долорес парком і чудовими прилеглими районами перетворює пошук паркувального місця у випробування. Так що два паркувальних місця, які займає Цук, все тільки ускладнюють ", - написали сусіди у скарзі .

Як Цукерберг довів сусідів до сказу  - фото 2

Офіційний представник Цукерберга відповів на запит BuzzFeed:

"Команда безпеки паркується згідно з правилами. Вони намагаються бути уважними до проблем сусідів і жалкують про будь-яких виникли незручності".

Як виявилося, охоронці Марка дійсно паркуються за правилами і до них не може бути жодних зауважень. 

ФОТО: Nitasha Tiku / BuzzFeed

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя