Як трансгендер з США відрізала собі вуха та зашила ніс, щоб стати драконом

55-річна мешканка американського штату Арізона, яка збирається змінити стать, відрізала собі вуха і переробила форму носа, щоб стати схожою на дракона
Depo.Життя
6 квітня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua
Як трансгендер з США відрізала собі вуха та зашила ніс, щоб стати драконом
Як трансгендер з США відрізала собі вуха та зашила ніс, щоб стати драконом

У листопаді 2012 року Єва Тіамат Медуза (Eva Tiamat Medusa) перенесла кілька болючих косметичних операцій, що включають татуювання і імплантування металевих пластин в лоб, повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Також колишня працівниця банку зафарбувала очні яблука зеленим кольором і нанесла на свої груди і руки малюнок, що нагадує луску. Після цього Тіамат Медуза змінила свій ніс і видалила вуха, щоб стати схожою на дракона.

Як трансгендер з США відрізала собі вуха та зашила ніс, щоб стати драконом  - фото 1Як трансгендер з США відрізала собі вуха та зашила ніс, щоб стати драконом  - фото 2

Незабаром 55-річна Медуза планує операцію з видалення чоловічих статевих органів. При цьому жінка вже збільшила груди і почала вживати необхідні гормональні препарати. За словами мешканки Арізони, вона постійно відвідує різні тату-шоу, а в результаті всіх процедур, розраховує "повністю перевтілитися в містичну істоту".

Як трансгендер з США відрізала собі вуха та зашила ніс, щоб стати драконом  - фото 3

ФОТО: The Daily Mail

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя