Як швидко вивчити англійську: Дієві методи й лайфхаки

Одним вдається досконало вивчити англійську ще в школі, інші ж роблять безліч спроб, але так і не досягають мети

Як швидко вивчити англійську: Дієві мето…
Фото: Рixabay

Depo.ua розібрався, як вчити англійську самостійно і зробити цей процес цікавим, а не покинути вже після першого заняття.

В якому віці і з чого краще починати вивчення мови

Приступити до освоєння нової мови можна в будь-якому віці. Попри те, що дорослим важче, домогтися успіху виходить і в 35, і в 50, і навіть у 75 років.

Багато хто вдається в питання: "Як почати вчити англійську". Спершу потрібно визначитися зі способом навчання: самостійно, в групі чи індивідуально з викладачем. Кожен спосіб має свої переваги та недоліки.

Тим, перед ким стоїть питання, як вивчити англійську мову з нуля, рекомендовані заняття з викладачем. Наставник пояснить основні правила граматики, навчить правильній вимові та буде вказувати на помилки.

Для тих, хто й так не знає, як встигати все на роботі й вдома, та ще й виділяти час на вивчення мови, підійдуть самостійні заняття. Такий вільний графік вивчення мови не перешкоджатиме планам і дозволить спокійно заглибитися в процес. До того ж самостійне вивчення підійде тим, хто знає ази мови.

Перед тим, як починати вчити англійські слова і приступати до граматики, потрібно визначити свій рівень знання мови. В інтернеті досить сайтів, які допоможуть розібратися, з чого саме варто розпочати.

Як вивчити англійську самостійно: корисні поради

Вивчення англійських слів

У кожного на вивчення мови витрачається різна кількість часу. Важливо пам'ятати, що англійську мову неможливо вивчити раз і назавжди, але кожне нове знання — це крок на шляху до досконалості.

Поставте собі мету

Щоб домогтися успіху, потрібно мати чітку мету та уявляти кінцевий результат. Без розуміння, навіщо все це потрібно, не вдасться досягти бажаного. Комусь англійська необхідна для професійного зростання, інші хочуть виїхати жити за кордон або просто з комфортом подорожувати.

Часто ті, хто вже стикався з тим, як швидко вивчити англійську мову в домашніх умовах, відзначають, що значну роль відіграли чітко встановлені терміни. При вивченні іноземної мови важливою є часова конкретика, інакше процес може затягнутися.

Займайтеся регулярно

Люди, які не тільки знають на власному досвіді, як вивчити англійську вдома, але й досягли в цьому певних результатів, зазначають, що немає нічого важливішого, аніж регулярність. Краще займатися щодня по 20-30 хвилин, ніж раз або два на тиждень по кілька годин.

Вивчати англійську мову потрібно щодня

Знайдіть свій спосіб вивчення мови

Щоб зрозуміти, як вивчити неправильні дієслова або розуміти англійську мову на слух, потрібно спробувати декілька методів освоєння мови. Люди по-різному засвоюють інформацію: комусь простіше послухати й запам'ятати, а іншим потрібно записати та прочитати факти трохи пізніше. Не можна опанувати іноземну мову, тільки вивчаючи правила або читаючи тексти. Потрібно використовувати весь арсенал вправ. Англійську можна вивчати за допомогою мобільних додатків — це один з найпопулярніших способів на сьогодні. Багато хто радить дивитися фільми або серіали англійською. Потренуватися в розмовному мовленні допоможе спілкування з носіями мови в Skype або Viber.

Не навантажуйте себе занадто сильно

Головна помилка багатьох новачків, які хочуть зрозуміти, як саме швидко вивчити англійську, це спроба освоїти якомога більшу кількість матеріалів. Як наслідок – вивчення мови виходить безсистемним, людина губиться серед великої кількості інформації й не бачить прогресу. Тому необхідно організувати послідовне навчання. Наприклад, в перший тиждень розбираєтеся, як будувати речення в Present Perfect, опісля вивчаєте неправильні дієслова і так далі.

Повторюйте пройдене

При вивченні іноземної мови важливо постійно повертатися до повторення пройденого матеріалу. Навіть якщо здається, що якусь тему знаєте напам'ять, не лінуйтеся перевіряти себе.

При вивченні іноземної мови важливо постійно повертатися до повторення пройденого матеріалу

Спілкуйтеся з носіями мови

Ті, хто вже на власному досвіді зрозумів, як швидко вивчити англійську мову, стверджують, що це неможливо зробити наодинці. Щоденне зубріння правил і перегляд фільмів не допоможуть заговорити англійською. Щоб освоїти розмовну мову, потрібно спілкуватися з носіями мови. Багато людей поєднують приємне з корисним і допомагають іншим у вивченні їхньої мови, освоюючи тим часом іноземну.

Формуйте словниковий запас

Постійне засвоєння нових слів — відмінне розв'язання проблеми, як вивчити англійську легко й просто. Прокачати словниковий запас можна в мобільному додатку, розклеюючи стікери на предмети з їхньою англійською назвою. Також можна поповнювати словниковий запас цікавими розмовними фразами, записуючи та регулярно повторюючи їх.

Формування словникового запасу за допомогою стікерів

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"