Як розстріляли Бузину. Розповідь очевидця (ФОТО)

Вбивці чекали на журналіста Олеся Бузину під під’їздом де він мешкав
Як розстріляли Бузину. Розповідь очевидця (ФОТО)
Як розстріляли Бузину. Розповідь очевидця (ФОТО)

Такі припущення зробив сусід вбитого Віталій Татаренко в коментарі кореспонденту depo.ua.

За його словами, він йшов додому на обід.

"Я мешкаю в четвертому під'їзді, а Бузина проживав у другому. Але подвір'я в нас було спільним. Наче все було тихо, коли я вже йшов з обіду на роботу та раптом я почув кілька гучних пострілів", - сказав він.

Чоловік зазначив, що одразу повернувся і побачив, як в метрах 50-70 від нього двоє молодиків стріляють у чоловіка.

"Було звичайно далекувато, але я побачив, що Бузина навіть намагався закриватися руками від пострілів. Все це відбувалося кілька секунд. Після чого один з молодиків застрибнув у автівку темного кольору, яка була припаркована біля під'їзду Бузини. А другий вбивця підійшов до вже лежачого бузини і ще один раз вистрелив у нього. Мабуть, то був контрольний постріл в голову", - додав свідок події.

За словами Татарченка, після цього і другий вбивця зстрибнув у ту саму автівку та вона дуже швидко зникла з подвір'я.

Чоловік каже, що державні номери на машині були іноземними.

"Виходить, що вбивці чекали на Бузину, щоб розправитися з ним. Добре, що я був досить далеко від місця події. Тому, що якби я був поруч, то мене могли прибрати, як свідка".

Зазначимо, що на даний момент слідчі МВС продовжують працювати на місті вбивства. Вони оглядають автівку покійного журналіста Бузини.

Нагадаємо, у Києві на вулиці Дегтярівській в районі будинку номер 58 з машини "Форд Фокус" темно синього кольору був розстріляний журналіст Олесь Бузина.
В МВС повідомили, що Бузину розстріляли двоє невідомих у масках. Він отримав чотири вогнепальні поранення. Бузину застрелили пострілом в голову.

Читайте також Навіщо Путіну подарували голову Бузини.