Як розбагатіти: Цікаві ритуали із залучення грошей

Хтось закидує червоне спіднє на люстру, хтось носить гроші лише у гаманцях червоного кольору, а дехто вирощує вдома грошове дерево. Ми розповімо про оригінальні та невідомі способи, які обіцяють багатство тим, хто ними скористається

Ліна Петрунькіна
Журналіст відділу «Життя»
Як розбагатіти: Цікаві ритуали із залуче…
Ріxabay

Як би не критикували магічне мислення, деякі дипломовані психологи стверджують, що в таких ритуалах все ж є певна користь. Власне, багатьом вони допомагають зарядитися оптимізмом і налаштувати підсвідоме на успіхи у майбутньому. А якщо такі прості способи і не спрацюють, деякі з них допоможуть розважитися і зняти напруження. 

Depo.ua пропонує ознайомитися із деякими ритуалами з привернення багатства до свого життя. Звісно, при читанні не завадять почуття гумору та вміння дивитися критично дивитися на речі.  До слова, раніше ми розповідали, як розвинути інтелект, зокрема, як читати більше і як знаходити час на духовний саморозвиток. 

Ритуал для залучення грошей на молодий місяць

Місяць

Наші пращури вірили у те, що земне світило – Місяць – це потужна сила, яка може сильно впливати на долю та життя людини. Звідси багато обрядів та ритуалів, пов'язаних як з Молодиком, так і з повним Місяцем. Так само серйозно дехто з людей і нині ставиться до усього, що пов'язане з цим світилом. Наприклад, під час затемнень заведено писати свої бажання і у тому числі, просити у цей час у вищих сил про багатство.

Одним із найпростіших ритуалів із залучення грошей є такий: щойно побачите на небосхилі Молодик (зовсім тонкий Місяць) – беріть до рук золото, підійде і обручка, і браслет, і сережка, та загадуйте бажання на багатство. Також зазначені речі можна замінити паперовою купюрою. 

Також гарно здійснити такий ритуал: розкласти великі купюри перед вікном таким чином, щоб світло від Молодика спадало саме на них. Потрібно уявити, що гроші примножилися, і промовити такі слова: "Місяць, рости, виростай, а мені достаток дай", або "Разом з Місяцем ростіть і до мене приходіть".

Дехто робить ще й такий ритуал – простягає молодому Місяцю купюру і просить його взяти її, а віддати утричі більше.

Щодо ритуалів на повню, то у цей час краще просити у світила повернення боргів. 

Який гаманець допоможе розбагатіти

червоний гаманець

Також є повір'я, яким має бути гаманець, аби у ньому водилися гроші.  Оптимальна форма, за віруваннями, – прямокутний горизонтальний гаманець. Щодо кольорів, то тут не все так просто: якщо вірити східним забобонам, то лише червоний колір здатен притягнути багатство. А ось у наших широтах вважається, що гаманець повинен мати колір землі – чорний чи коричневий. 

Гаманцям присвячено чимало інших прикмет. Наприклад, якщо даруєте гаманець, він не має бути пустим: покладіть туди і купюру, і монетку. 

Також у гаманці потрібно носити талісман – сильний і потужний предмет. Надати сили такому можна самостійно. Наприклад, під час повні потрібно у світло Місяця покласти монетку, аби вона зарядилася місячним сяйвом. На другу ніч помістити монетку до склянки води з цукром, а на третю ніч додати туди мед. Після цього завжди зберігати монетку у своєму гаманці і ніколи не розставатися із нею. 

Потужний ритуал для залучення грошей зі спідньою білизною 

спідня білизна для ритуалу залучення грошей

Більш сучасний ритуал – червоне спіднє на люстрі – має відношення як до загадування бажань з різних сфер життя, так і до багатства конкретно. З'явився цей ритуал десь років 20 тому і досі не втрачає популярності. Він належить до сіморонських ритуалів, які, на перший погляд, просто кумедні дії, а насправді мають потужний психологічний підтекст. 

Головні умови ритуалу з трусами:

  • Потрібно придбати червоні труси чи взяти їх зі свого гардеробу. Ви маєте хоч один раз вдягнути їх, аби вони мали вашу енергетику.
  • Труси мають бути червоного кольору, проте дозволяються різні відтінки: від яскравого червоного до кольору бордо.
  • Труси мають бути не з дешевих, проте і не за тисячу гривень. Товар з розпродажу не підходить для цього ритуалу.
  • Червоне спіднє закидають на люстру лівою ногою (п'яткою) або лівою рукою.
  • Під час закидування трусів на люстру потрібно повторювати такі слова: "Труси на люстру - гроші в будинок".
  • Якщо за три спроби труси так і не осіли на люстрі, виберіть інший день і не спокушайте більше долю.
  • Коли вам вдалося закинути спіднє на люстру, не знімайте його, доки не розбагатієте чи ваше бажання не втілиться у життя. 

Які рослини допоможуть стати багатшим

грошове дерево яке допоможе розбагатіти

Йдеться не тільки про грошове дерево, вона ж товстянка чи заміокулькас. Цей вазон є в квартирі майже у кожного українця у Проте, як бачимо, повір'я не сильно діє.

Для альтернативного способу підійде будь-яка кімнатна рослина.  Придбайте ґрунт для рослин і трохи насіння. Посадіть насіння у горщик, поруч помістіть монетку. Тепер це ваше "грошове дерево", яке ви маєте плекати та берегти від сторонніх поглядів. Саме воно має принести вам фінансовий успіх. 

Старовинний ритуал на багатство зі свічками

ритуал зі свічками на багатство

Наші прабабусі вірили у силу церковних свічок. Один із ритуалів на багатство здійснюється саме за допомогою цього предмету. Потрібно прийти до церкви 13 числа будь-якого місяця і придбати 13 свічок. Решту маєте отримати дріб'язком, це головна умова. Прийдіть додому і розкидайте дрібні монети по підлозі, а свічки поставте у високу банку і запаліть, аби вони згоріли повністю. Будьте обережні з вогнем!

Зранку візьміть свій шалик або хустку і зберіть усі монети, загорніть їх у виріб і покладіть під ліжко чи під матрац. Протягом 13 місяців з цього дня до вас прийде багатство. 

Фото: Ріxabay

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"