Як росіянки "залюбили" Лану Дель Рей до заяви в поліцію

Нещодавно Інтернет вразила історія про те, що американська співачка Лана Дель Рей написала заяву в поліцію на двох росіянок, які її всюди переслідували
Depo.Життя
18 січня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua

Втім, самі росіянки вважають, що в інциденті виявилась винною сама співачка, а про існування особистого простору знати не бажають, повідомляє depo.ua із посиланням на Super.ru.

"Ми працюємо в службі доставки їжі, тому часто вдавалося зустріти її. Вона чомусь вирішила, що ми її переслідуємо і хочемо вбити. Ми говорили їй, що ми просто її прихильниці і не хочемо їй зла (...) Лана звернулася в поліцію. До нас прийшов детектив і попередив, щоб ми більше до Лані не наближалися", - коментують дівчата.

Кажуть, після цієї історії інші фанати ставляться до них з ненавистю і кажуть, що вони хочуть вбити зірку. 

"Ми взагалі не розуміємо Лану. Ми її так любили, а вона виявилася такою підступною! Вона постійно нагнітає себе, що хтось її переслідує і хоче вбити. Як вона ще не збожеволіла від цього? Як музикант і письменник, вона чудова. Як людина, вона лайно!" - гнівляться переслідувачки.

Нагадаємо, за словами Дель Рей, фанати переслідували її, немов одержимі, погрожували їй і з'являлися скрізь, куди ступала нога Лани. Всерйоз злякавшись наполегливих прихильниць, зірка звернулася в поліцію з проханням захистити її від маніакальної любові росіянок. Також Лані вдалося домогтися судового рішення стосовно фанаток, відповідно до якого дівчатам забороняється наближатися до неї більш ніж на 137 метрів.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя