ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як прикордонники навчалися захищати Україну від провокаторів (ФОТО)

Відбулося це у рамках комплексних навчань "Західна фортеця-2018"
 

Depo.Життя
22 вересня 2018 17:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Державну прикордонну службу.

В рамках цих навчань передбачені заняття на базі навчального центру Держприкордонслужби, а також практичні навчання у пунктах пропуску та на ділянках державного кордону.

До заходу залучені резерви Голови Держприкордонслужби, кінологічні підрозділи та окремі сили оперативного реагування. Крім того, під час навчань буде уточнено взаємодію із іншими правоохоронними органами та порядок спільних дій.

Протягом трьох днів військовослужбовці відточували свою майстерність та вдосконалювали навики. Під час теоретичних занять розглянули питання психології поведінки правопорушників та правові аспекти діяльності прикордонників під час виконання завдань в складі резерву. На практиці охоронці кордону відпрацювали порядок дій у разі зміни обстановки на державному кордоні та під час виникнення нестандартних ситуацій в пунктах пропуску. Також, особливу увагу приділили заняттям з тактичної медицини щодо надання домедичної допомоги в екстремальних умовах.

Варто зазначити, що комплексні навчання "Західна фортеця-2018" спрямовані на перевірку бойової готовності підрозділів, їх злагодження та відпрацювання різних сценаріїв реагування на нестандартні ситуації на державному кордоні України.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя