Як поводитися з учасниками ходи "русского міра" у Києві: Практичні поради

Соціальний психолог Олег Покальчук запропонував ряд практичних порад щодо того, як поводитись з учасниками "хресної ходи", організованої УПЦ МП
Depo.Життя
27 липня 2016 07:17
ФОТО: depo.ua
Як поводитися з учасниками ходи "русского міра" у Києві: Практичні поради
Як поводитися з учасниками ходи "русского міра" у Києві: Практичні поради

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Він зазначив, що ці поради ґрунтуються на особистому спостереженні за ходою і досвідом в цій справі.

1. Сама Хода і її учасники не представляють ніякої фізичної небезпеки. Це як тол, абсолютно інертна частина загального вибухового пристрою. Персонально лаяти їх і якось наїжджати - абсолютно непродуктивно. Так, і не демократично. Вибачте, я про західну пресу.

2. Хода являє собою несвідому команду, яка здійснює лазерне наведення на ціль. Якщо в її локації виникне буза, активуються інші групи.

3. Тисячі поліцейських, спецслужбістів, добровольців і волонтерів стягнуті для забезпечення безпеки цієї самої Ходи в Києві. Це означає, що людей зняли з виконання своїх основних завдань.

4 . Тому пильність щодо безпеки всіх культових споруд, об'єктів інфраструктури, комунікацій та інше – наш обов'язок. Бабуся з телефоном за даних умов може бути ефективнішою за бійця з "Джевеліном". У провокації периферія завжди важливіша від центру. найактивніший в групі провокаторів ніколи не буває найголовнішим.

5. Ніхто не буде вискакувати з кущів з автоматом, портретом Путіна і криком "Слава Росії!". Всі провокації завжди мають вигляд вищої національної справедливості.

6. Так, є є**нуті бойові бабусі, але їх аж ніяк не так багато. І вони не якісь страшно особливі. На станції метро "Видубичі" кожен день в кожен вагон заходять такі, що пахнуть не ладаном. Просто не розмовляйте з ними, взагалі, все одно через 5 хвилин вони будуть кричати на вас, це не діалог, а технологія.

7. Так, це новий етап гібридної війни. Пора перестати хвалитися нашими луками і стрілами, і відповідати викликам.

Ці поради також підтримала заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова.

"Додатково прошу журналістів та блогерів по можливості фіксувати/знімати все та всіх, що/хто вам буде здаватися дивним. Якщо поведінка операторів деяких каналів, які завжди "випадково" з'являються першими на місцях провокацій, вбивств та терактів (ЛайфНьюс, 17), почне здаватися вам дивною; якщо бачите те, що виглядає як підготовка провокації, телефонуйте зразу знайомим з МВС, СБУ або мені", - звернулася вона до українців у "Фейсбуці".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя