Як під Києвом тренують майбутніх проросійських "терористів"

В Київській області, під патронатом УПЦ МП і за сприяння "Вєрного казачєства" працює літній табір, за багатьма ознаками схожий на розсадник "расеїзма"

Як під Києвом тренують майбутніх проросі…

Такі висновки зробили журналісти depo.ua, дослідивши діяльність козачого кадетського корпусу ім. Володимира Великого.

В Київській області, під патронатом і з ухвали Московського Патріархату (Спасо-Преображенський монастир в пгт Пісківка належить до УПЦ МП) веде діяльність такий собі козачий кадетський корпус імені Володимира Великого. Кожного літа, від початку його і аж до першого вересня тренують "казаки" українську молодь віком від 8 до 22 років.

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 1

В цьому таборі діти займаються спортом, грають у страйкбол, моляться, і навіть потроху вивчають воєнну справу. Скромна здорова їжа. Мешкання на території монастиря. Інтернету ніякого. Все ніби належним чином. Ну, крім того, що Московський патріархат в цьому задіяний, а його діяльність в багатьох викликає підозри.

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 2

А от якщо приглядітися, то волосся стає дибки. Бо прямо в серці країни, і не на окупованій території, а в годині їзди від Києва діє табір, де дітей можуть накачати одному Богу відомо чим.

Хоча, чому одному Богу? Ось інтерв'ю з одним з хлопців, який, проходивши кілька років в таких козаках, пішов в терористи "ДНР".  Це Андрій, він родом з Києва, каже, що мати виховувала його як російського патріота і впевнений, що Україна, Росія і Білорусь - це єдина країна і єдиний народ.

"Я себе не вважаю українцем, бо якщо згадувати історію, то в 19-му столітті України не було, а була Росія і малороси. Я можу себе вважати малоросом, а це те ж саме, що і росіянин", - впевнений Андрій.

"В 12 років пішов в "Вєрноє казачєство - проросійська організація. Нас там виховували в такому дусі, що ми росіяни. Грали в страйкбол, по лісах бігали і історію нам викладали, справжню історію Росії, а не ту, яку нам в школі викладали. Якби я шкільну сприймав, не було би такого відношення…", - розповідає він.

При цьому "Вєрноє казачєство" - це організація, з якою тісно співпрацює кадетьський корпус імені Володимира Великого. І навіть більше – повну назву корпусу часто пишуть як "Кадетський корпус імені Володимира Великого Вєрного казачества"

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 2

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 3

Ось головна сторінка ліпших друзів кадетського корпусу

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 4

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 5

Не будемо приводити ці рвотні маси в повному обсязі. Нема сенсу

В отаманах цього "казачєства" ходить такий собі Олексій Селіванов.

"Цього їх недоумкуватого дебіла, я пам'ятаю ще по МОУ, при міністрі Лебедєві він був головним по військово-патріотичній роботі, розповідаючи про "триєдиний російський народ". Потім був заарештований СБУ за організацію терористичної діяльності,  а сьогодні засів в "ЛНР" (його обміняли на наших полонених) загрожує всіх судити, повісити і розстріляти.  Брав безпосередню участь в бойових діях проти ВСУ ", - розповідає про нього Координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець

Є відомості, що "Казачєство" тісно співпрацювало з деякими особами із УПЦ МП. Це священики та монахи з Лаври, київський протоієрей Володимир Косточка (храм при 17-й лікарні Києва на Печерську, пров. Лабораторний 18), керівник фестивалю "Благодатное небо" Олексій Ахаїмов (православний музикант, група "Оскольдир") та інші.

Нині покійний Олесь Бузина також брав активну участь у діяльності "Верного Казачества". На цій світлині він разом з Олексієм Селівановим

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 6

 Публікують російські козачі закониЯк під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 7

Досі "вживають" георгіївську стрічку

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 9

В вищезазначеному кадетському корпусі дітей по суті навчають воювати: воєнній справі, стрільбі, основам тактики, самооборони, військово-польовій медицині.

Проводиться стройова підготовка. Для старших: система виживання, спеціальна вогнева підготовка, курс основ підготовки розвідника і підготовка штурмовика. Це влітку, на канікулах.

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 10

Решту часу в Києві працює гурток, в якому за 50 гривень на місяць (це називається благодійні внески) дитину продовжать тричі на тиждень навчати, як бути казаком. Як повідомили журналісту depo.ua, викладають російською мовою, бійців АТО серед викладачів нема.

Заради справедливості, повідомили нам і про те, що в них викладають українські військові - співробітники військових кафедр і що стройову підготовку проводять українською мовою "чтоб дети знали термины".

Але, підводячи підсумки всім фактам, що стали відомими - яким "казаком" там навчають бути? Якому народові бути "вєрним" і за яку країну воювати?

Є  й інші організації, якими могли б зацікавитися в СБУ. От наприклад, на Сумщині дитячий табір під патронатом "Россотруднічества".

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 11

Після розголосу, стало відомо, що в Сумах затримали засновника "Руського культурного центру". Під час обшуку у підозрюваного виявлено сепаратистські матеріали та "георгіївські стрічки"

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 12

Але невідомо, чи справдяться сподівання пана Туки щодо решти України. Речник СБУ на питання журналіста depo.ua стосовно кадетського корпусу і "Вєрного козацтва" відповісти не зміг, бо протягом дня не відповідав на дзвінки. 

Проте ми готові надати коментар СБУ як тільки його отримаємо. 

Костянтин Машовець, який підняв питання проросійських козаків на Київщині розповів depo.ua, що особисто в СБУ не повідомляв, але знає, що на гарячу лінію про це вже повідомлено і хто треба - в курсі. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"