Як ненависть до укропів вступила в конфлікт із клятвою Гіппократа

В окупованому Криму лікар відмовився рятувати пацієнта кров'ю громадян України
Depo.Життя
22 серпня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua
Як ненависть до укропів вступила в конфлікт із клятвою Гіппократа
Як ненависть до укропів вступила в конфлікт із клятвою Гіппократа

Про цей випадок розповіла в соцмережах кримчанка на ім'я Тетяна.

"Сімферополь. Чоловік в реанімації, потрібно здати кров. Прийшли друзі з українськими паспортами - відмовили, не взяли. Без паспорта Росії не можна врятувати друга... " - написала вона.

Як ненависть до укропів вступила в конфлікт із клятвою Гіппократа - фото 1

Тобто українцям, які зголосилися здати кров, відмовили через те, що в них іноземне громадянство.

В принципі громадянство України в Криму не може бути іноземним, тому що Крим - це українська територія, але що ти доведеш людям, які цілком серйозно стверджують, що Крим пережив більше 20 років української окупації, а наразі Україна окупувала Донбас. З такими пацієнтами і Фройд би прийняв смертельну дозу морфію через відчуття гнітючої безпорадності.

За правилами, іноземцям, як на Росії так і в Україні кров здавати можна, якщо маєш вид на проживання. І навіть більше - на Росії, пишуть "Аргументи і факти", кров можна здавати в окремих пунктах навіть без регістрації, якщо маєш довідку з місця роботи чи навчання.

Припустімо, хлопці такої довідки не мали (що доволі сумнівно, бо без неї українському громадину в Криму жити б окупаційна влада не дозволила, давно б були депортовані).

Що робить лікар, "новий російський лікар", який нещодавно був українським, отримував премії гривнями і грамоти із жовто-блакитним прапором зверху на свята? Він сприяє міжнародному злочину – окупації, визнаючи громадян УКРАЇНИ в УКРАЇНІ іноземцями. І ще один злочин, коли через це пацієнтові відмовляють в терміновій допомозі.

А великих запасів крові ж нема, бо інакше не потрібні були б термінові донори.

Так людина, яка давала клятву Гіпократа, порушує її, тільки б не порушити жодного закону Росії в "республіці Крим", якої взагалі на мапі світу не існує.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя