Як на Росії чоловік святкував триріччя ями на дорозі

Ульяновець Сергій Сандркін відзначив день народження ями біля свого будинку, повз яку він протягом цього часу ходить кожен день

Він розповів, що цю яму регулярно ремонтують "закапуванням асфальту в калюжу", повідомляє depo.ua.

"Я зняв ролик про те, як її ремонтували в 2013 році, але методика ремонту за цей час так і не змінилася. Спочатку мене все це дратувало, потім я почав ставитися до цього з іронією: раз яму не можна прибрати, значить треба її полюбити" , - розповів Сергій.

За словами Сергія, ремонту вистачає на короткі терміни. У 2013 його вистачило на 2 дні, Ульяновец повідомив, що у нього є два фото з різницею в 48 годин.
Як на Росії чоловік святкував триріччя ями на дорозі - фото 1

Як на Росії чоловік святкував триріччя ями на дорозі - фото 2

Як на Росії чоловік святкував триріччя ями на дорозі - фото 3

"Ви послухайте, що на відео мені відповідають дорожники. Там тітонька каже, що їм вісім тонн привезли і сказали закатати. Неважливо як, а то пропаде. І найсмішніше, що працівники все розуміють і теж ставляться з іронією. Я ж питав їх: навіщо в калюжу, як так? А мені відповіли, що ще моїм онукам вистачить ", - сказав він.

Сам Сергій не автомобіліст, але переживає за інших водіїв, що потрапляють в яму кожен день. "Будь ласка, не ремонтуйте цю яму холодним наноасфальтом, фігня все це", - додав хлопець.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя