Як на Росії чоловік святкував триріччя ями на дорозі

Ульяновець Сергій Сандркін відзначив день народження ями біля свого будинку, повз яку він протягом цього часу ходить кожен день
Depo.Життя
2 березня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua

Він розповів, що цю яму регулярно ремонтують "закапуванням асфальту в калюжу", повідомляє depo.ua.

"Я зняв ролик про те, як її ремонтували в 2013 році, але методика ремонту за цей час так і не змінилася. Спочатку мене все це дратувало, потім я почав ставитися до цього з іронією: раз яму не можна прибрати, значить треба її полюбити" , - розповів Сергій.

За словами Сергія, ремонту вистачає на короткі терміни. У 2013 його вистачило на 2 дні, Ульяновец повідомив, що у нього є два фото з різницею в 48 годин.
Як на Росії чоловік святкував триріччя ями на дорозі - фото 1

Як на Росії чоловік святкував триріччя ями на дорозі - фото 2

Як на Росії чоловік святкував триріччя ями на дорозі - фото 3

"Ви послухайте, що на відео мені відповідають дорожники. Там тітонька каже, що їм вісім тонн привезли і сказали закатати. Неважливо як, а то пропаде. І найсмішніше, що працівники все розуміють і теж ставляться з іронією. Я ж питав їх: навіщо в калюжу, як так? А мені відповіли, що ще моїм онукам вистачить ", - сказав він.

Сам Сергій не автомобіліст, але переживає за інших водіїв, що потрапляють в яму кожен день. "Будь ласка, не ремонтуйте цю яму холодним наноасфальтом, фігня все це", - додав хлопець.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя