Як на Росії батюшка в рясі посеред міста побив людину хрестом

Житель російського Новосибірська зазнав нападу з боку церковного служителя в рясі під час дорожнього конфлікту в центрі міста
Depo.Життя
11 квітня 2016 09:58
ФОТО: depo.ua
Як на Росії батюшка в рясі посеред міста побив людину хрестом
Як на Росії батюшка в рясі посеред міста побив людину хрестом

Священик кілька разів ударив його хрестом по голові. Учасники бійки написали один на одного заяви в поліцію, передає depo.ua з посиланням на місцеві ЗМІ.

Бійка сталася ввечері в неділю, 10 квітня. Як розповів учасник конфлікту Вадим Мальцев, він їхав на автомобілі по вулиці Гоголя у напрямку до Красного проспекту і мав намір повернути праворуч до торгового комплексу. Показав поворот, але проїхати йому не дав Nissan, який перегородив дорогу. Машина стояла з заглушеним двигуном, при цьому водій був на місці.

"Я раз покліпав фарами, два покліпав - тиша. Посигналив. Ще посигналив, але нуль реакції, - розповів Мальцев. - Я вийшов, підійшов до сторони водія (Nissan був праворульний) і показую, щоб він вікно опустив. Кажу: шановний, правила дорожнього руху для кого існують? Прибери машину. А він мені, вибачте за цитату: Пішов [цензура], у мене машина зламана. Це, до речі, була брехня. Він потім без проблем завівся і поїхав, коли ми попрямували до відділення поліції заяви писати".

За словами чоловіка, він дістав з кишені маленьку викрутку і сказав водієві Nissan, що, якщо той не прибере машину, проколе колеса. Мальцев попрямував до задньої частини автомобіля, щоб створити видимість спроби реалізації своєї погрози. Опонент відреагував: вийшовши з машини, він почав кричати.

"Мене зачепило, що була нецензурна лайка на адресу моєї мами. Я скинув з нього кепку, зняв з нього окуляри і віддав йому в ліву руку, взяв за його косичку. Я хотів, щоб він вибачився за свої слова. І тут ззаду підходить поп в рясі, він сидів на задньому сидінні Nissan, і починає бити мене хрестом по голові", - розповів Вадим Мальцев.

Під час телефонної бесіди з кореспондентом видання він прямував до медичного закладу - фіксувати отримані травми. За словами чоловіка, за тим, що відбувається спостерігали близько 15 випадкових свідків. Бійка також повинна була потрапити на записи камер відеоспостереження, встановлених на у торговому центрі, що знаходиться поруч.

На місце події була викликана поліція, розбиратися учасники бійки попрямували до відділу МВС, де написали один на одного заяви. Священнослужитель та його водій, як розповів Мальцев, заявили про пошкодження їхнього автомобіля.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя