Як "Митний контроль" запускав в небо митні негаразди (ФОТО)

Напередодні 25-річчя Української митниці активісти ГО "Митний контроль" прийшли під стіни ДФС, привітати митників, і влаштували там справжнє свято мотивації
Depo.Життя
24 червня 2016 15:28
ФОТО: depo.ua
Як "Митний контроль" запускав в небо митні негаразди (ФОТО)
Як "Митний контроль" запускав в небо митні негаразди (ФОТО)

За словами очільниці ГО "Митний контроль" Інни Біленко акція мала на меті привернути увагу суспільства до того, що митна сфера потребує глобальних реформ, передає depo.ua.

""Митний контроль" закликає владу здійснити кроки, які наблизять українську митницю до європейських стандартів! Українська митниця повинна мати професійне керівництво, яке наведе лад у структурі та зробить низку реальних кроків з модернізації та подолання корупції!", - зазначила Біленко.

Як "Митний контроль" запускав в небо митні негаразди (ФОТО) - фото 1

Найголовнішим кроком, Біленко вважає – підвищення зарплати митникам.
"Також для знищення корупції необхідно скоротити кількість внутрішніх митниць, перевести митне оформлення на кордон, зробити дзеркальне відображення кількості митників на кордоні з нашого боку, як і з боку іншої держави, а також впровадити онлайн сервіс з інформацією по компаніям-порушникам митного законодавства" - пояснила Інна Біленко.

Як "Митний контроль" запускав в небо митні негаразди (ФОТО) - фото 2

Біленко впевнена, що завдяки цим крокам українська митниця поверне довіру суспільства та бізнесу.

У рамках флешмобу, проблеми, які заважають рухатися українській митниці вперед: "корупція", "маленькі зарплати" "скорочення", "сірі схеми", "хабарі" активісти "Митного контролю" з повітряними кульками випустили в небо.

Як "Митний контроль" запускав в небо митні негаразди (ФОТО) - фото 3

""Митний контроль" щиро сподівається, що українська митниця стане на шлях реформування і поверне довіру суспільства та бізнесу. І саме у цей день ми хочемо відпустити у небо всі проблеми та віримо, що наша акція покладе початок реальним крокам від української влади!" - резюмувала Інна Біленко

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя