Як "колоради" знищують городи бійців АТО

Городи, що їх насадили в себе біля опорних пунктів бійці АТО дуже страждають через постійні обстріли
Depo.Життя
4 червня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua
Як "колоради" знищують городи бійців АТО
Як "колоради" знищують городи бійців АТО

Коли на Донбасі відносно спокійно, бійці АТО намагаються зайняти себе якимись корисними справами: займаються спортом, читають, чаклують на кухні та облаштовують власний побут. 

Згадати хоча б неймовірні бліндажі, які собі побудували бійці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади ЗСУ на передовій.

А коли теплішає, хлопці просять волонтерів привезти їм насіння і роблять собі  невеличкі городи, садять кріп, петрушку, цибулю, часник і редис. Ну а чого родючій землі простоювати?

Дехто іде далі і влаштовує навіть органічні грядки з картоплею, як Микола Ярошенко з 30-й бригади мотострілкових військ - в звичайному житті він захоплювався органічним землеробством,  вирощував батат і банани. І у військовому таборі посадив город, тільки не батат, а звичайну катоплю за методою Хольцера.

Як "колоради" знищують картоплю бійців АТО  - фото 1

Як тільки видається більш-менш спокійний день, бійці влаштовують собі релакс, пораючись на городі. Навіть ті, хто все життя провів у великому місті і кріп здобував в найближчому магазині, на війні перетворюється на завзятого огородника. 

Як "колоради" знищують картоплю бійців АТО - фото 2

Як "колоради" знищують картоплю бійців АТО - фото 3

Як "колоради" знищують картоплю бійців АТО - фото 4

Як "колоради" знищують картоплю бійців АТО - фото 5

Під час обстрілів, зізнаються бійці, коли "прилітає", інколи навіть з'являються думки, мовляв "бляха, тільки не в наші грядки!". І зазвичай щастило - гарних городів бійців позбавляв не обстріл, а командування, яке засилало їх на черговий полігон на чергові навчання. 

Але цього разу під час загострення обстановки кілька городів таки зазнали лиха.

Як "колоради" знищують картоплю бійців АТО - фото 6

Як "колоради" знищують картоплю бійців АТО - фото 7

Як "колоради" знищують картоплю бійців АТО - фото 8

Звісно ж, усе це несерйозне на Донбасі наразі не до картоплі із цибулькою - російські найманці пішли у наступ, наші бійці зазнають втрат. Але тримаються. Нема підстав для паніки.

Прагнення українських вояк у вільний час відкласти автомат і не піти пиячити, а скопати ділянку землі і посадити насіння ще раз показує, хто на цій землі загарбник, а хто справжній ґазда.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя