Як ходаки-гундяєвці стали сідоками, лежаками і стояками (ФОТО)

Учасники так званої "хресної ходи" УПЦ Московського патріархату дісталися до Володимирської гірки в Києві, де повлягалися і повсідалися на траві
Depo.Життя
27 липня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua
Як ходаки-гундяєвці стали сідоками, лежаками і стояками (ФОТО)
Як ходаки-гундяєвці стали сідоками, лежаками і стояками (ФОТО)

Кілька тисяч паломників розташувалися на газонах, доріжках, біля огорожі навколо пам'ятника князю Володимиру. Серед них в основному жінки. Скрізь чути жалісливі голоси людей, які закликають допомогти в лікуванні, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Як ходаки-гундяєвці стали сідоками, лежаками і стояками (ФОТО) - фото 1

Біля пам'ятника князю Володимиру встановлено великий екран. Поки що панує спокійна атмосфера, за громадським порядком стежать правоохоронці і представники громадських організацій.

Як ходаки-гундяєвці стали сідоками, лежаками і стояками (ФОТО) - фото 2

Нагадаємо, що   так звана "хресна хода" УПЦ МП стартувала на Сході України зі Свято-Успенської Святогорської лаври 3 липня, а на Заході  - 9 липня Свято-Успенської Почаївської лаври. 

26 липня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заборонив рух колони "хресної ходи" УПЦ МП вулицями Києва з міркувань безпеки.  Але сьогодні гундяєвські ходаки таки дісталися до центру Києва, де правоохоронці встановлюють огорожу і металодетектори.  Дві групи вірян зустрілися на Володимирській гірці. 

Загалом "хресну ходу" охороняють близько 6 тисяч правоохоронців. 

Читайте також: "Піп-парад" гундяєвців прибуває до Києва (ХРОНІКА)

Більше новин про по