Як ельфи з 41 батальйону зустріли Орландо Блума на Донбасі

Друга рота 41 омпб, що віддавна називає себе жартівливо ельфами, веселиться через візит на Донбас актора Орландо Блума, що зіграв ельфа Леголаса в "Володарі перстнів"
Depo.Життя
28 квітня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua
Як ельфи з 41 батальйону зустріли Орландо Блума на Донбасі
Як ельфи з 41 батальйону зустріли Орландо Блума на Донбасі

На сторінці військовослужбовців 2 роти 41 омпб у "Фейсбуці" зранку зібралося багато привітань з приводу візиту Леголаса до ельфів, повідомляє depo.ua.

Друга рота відома не тільки військовою звитягою, а й тим, що бійці - прихильники фентезі, жартівливо називають себе ельфами, а свою другу роту – другою когортою 41-ї окремої кінно-пехотної ельфійської центурії Збройних сил Середзем'я.

В них навіть шеврон спеціальний є.

Як ельфи з 41 бригади зустріли Орландо Блума на Донбасі - фото 1

Сержант роти Мартін Брест навіть написав оригінальну серію нарисів "АТО в Средиземье".

Журналісти depo.ua спитали у бійців 2 роти, як підрозділ поставився до приїзду Леголаса в зону АТО.

Сержант 2 роти 41 омпб з позивним Мартін Брест (це саме він придумав "ельфійську історію" роти), розповів depo.ua, що новина про приїзд Леголаса на Донбас їх розвеселила

"На шикуванні сьогодні посміялися. Все це так далеко від нашої реальності... Ми ж несправжні ельфи, а він справжній", - каже Мартін.

Командир роти із позивним Дансер додає, що якби головний кіношний ельф приїхав до них, у ельфійську когорту, хлопці б зраділи.

Хоча так само вони б зраділи зустрічі з будь якою новою хорошою людиною. Більшість бійців роти – "дядьки за сорок" і далеко не всі фанатіють від фентезі. Але коли Мартін Брест придумав свої оповідання про АТО у Середзем'ї, з'явилися шефрони ельфійської когорти та ще й російські ЗМІ про це написали, "хлопці загордилися"

"Тут взагалі всі нові обличчя приносять радість. Наприклад, коли капелани знайомі приїждають. А ми ж навіть не знаємо з якої вони церкви… Просто спілкуємося з новими людьми, з голодухи", - пояснює Дансер.

На серйозне питання, чи приверне візит на Донбас Орландо Блума увагу світової спільноти до проблем Донбасу і АТО Мартін відповідає: "Звісно ні. Світ - це група людей, яка прочла про це в новинах і співчутливо зітхнула"

А Дансер вважає, що дітям Донбасу більше користі було б від цирку

"Я не впевнений, що більшість дітей з околицях сіл взагалі бачили (читали) про Леголаса. Більший ефект мав би банальний приїжджий цирк з клоунами. Це дітям простіше, зрозуміліше", - каже він.

Тим часом, друзі другої роти впевнені, що візит кіношного ельфа Леголаса на Донбас - це не просто збіг

Як ельфи з 41 бригади зустріли Орландо Блума на Донбасі - фото 2

Як ельфи з 41 бригади зустріли Орландо Блума на Донбасі - фото 3

Як ельфи з 41 бригади зустріли Орландо Блума на Донбасі - фото 3

Як ельфи з 41 бригади зустріли Орландо Блума на Донбасі - фото 5

Як ельфи з 41 бригади зустріли Орландо Блума на Донбасі - фото 4

Як ельфи з 41 бригади зустріли Орландо Блума на Донбасі - фото 5

Як ельфи з 41 бригади зустріли Орландо Блума на Донбасі - фото 8

Як ельфи з 41 бригади зустріли Орландо Блума на Донбасі - фото 6