Як джазовий гурт українця підкорив слухачів Близького Сходу

Українці здавна славляться своєю музичністю і мова не лише про народні наспіви. Навіть у сучасному світі з його новими віяннями українці не залишаються осторонь
Depo.Життя
20 травня 2016 08:18
ФОТО: depo.ua

Як пише Global Ukraine News, це стосується не тільки перемоги на європейських конкурсах – знають наших виконавців навіть на Близькому Сході, передає depo.ua з посиланням на Експрес.ua.

Зокрема, минулого тижня на конкурсі Battle of the Bands в Бахрейні Ilya Netkach Band отримав блискучу перемогу.

"Три тижні тому мені написав організатор Battle of the Bands з Hard Rock Cafe Bahrain і запросив взяти участь у батлі. Я зібрав колег і ми створили бенд. До речі, ми мали на репетиції менш ніж тиждень до півфіналу. І потім тиждень до фіналу. У фіналі взяли перше місце, судді аплодували стоячи. Дуже емоційна реакція публіки на досить специфічний жанр музики", – коментує Ілля, ініціатор гурту, підготовку до виступу.

У конкурсі брали участь близько 20 гуртів, до фіналу пройшло шестеро.

"Найяскравіші моменти для нас – це виступи на сцені: під час них реакція залу була просто несподіваною. Це – вдвічі цінніше, бо ми не маємо своєї аудиторії в Бахрейні", – ділиться спогадами музикант.

Ілля є джазовим скрипалем, пише власну музику, переважно у стилі ф’южн. Він родом з Харкова. В Україні у музиканта була власна група, виcтупали на Fete de la Musique (Харків). По переїзді до Катару Ілля брав участь у джазових джемах, записував свою музику, викладаючи її на iTunes. Згодом на шість місяців музикант повернувся до України, де продовжив музичну діяльність: відіграв два тури у складі СимфоШоу Світові Хіти, а потім переїхав до Бахрейну.

Хоча конкурс і став приводом для створення гурту, однак по його завершенні музиканти не збираються припиняти свою діяльність. "Плани на майбутнє маємо. Зараз запросив ще декількох музикантів, працюємо над повноцінною концертною програмою. Перше шоу планується після рамадану. Бенд виходить інтернаціональний. Я і клавішниця (Alina Kharchenko) – з України, гітарист (Sunny Salis) – з Індії, басист – з Пакистану, барабанщик (Ryan John) – з Бахрейну", – розповідає Ілля, коли питаємо про майбутні плани.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя