Як домофон, капуста і відра стали музичними інструментами

Сьогодні відзначається Міжнародний день музики
Depo.Життя
1 жовтня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Як домофон, капуста і відра стали музичними інструментами
Як домофон, капуста і відра стали музичними інструментами

В сучасному світі послухати живу музику - не проблема. На відкритих майданчиках, в залах і арт-пабах концерти відбуваються мало не щодня. 

Втім, меломани-винахідники не хочуть обмежуватися звуками звичайних інструментів і створюють музику навіть... на кухні, в якій з роду не було ані піаніно, ані гітари.

Depo.ua зібрав відео, на яких музика народжується у дуже нестандартний спосіб.

Так, Кирило Балаценко свого часу вразив Інтернет, зігравши гімн України на звичайнісінькому домофоні.  

Джунджі Кояма став зіркою завдяки унікальному вмінню грати на різноманітних овочах. У музичному арсеналі японця - капуста, морква, перець, огірок і багато іншого.

Компанія, яка займається продажем будівельного інструменту, вирішила продемонструвати, що на їхньому товарі можна не лише ремонтувати і будувати, а ще й грати музику. 

Як видно з наступного ролика, відра і палички створюють чудові можливості для музичної самореалізації. Авангардний чеський гурт Stickstoff свого часу став вельми популярним, граючи близько 100 концертів на рік в різних країнах. 

В мережі можна знайти майстер-клас, в якому вчать грати на пилі. 

Відео, в якому Фабріціон Францолі грає на трансформаторах Тесли і, до того ж, доволі ефектно, набрало 3 млн переглядів - вочевидь, креатив припав публіці до душі.

 

З 1950-х років минулого сторіччя пральна дошка на повних правах входила у склад багатьох вуличних оркестрів, хоча соло на приладі звучить своєрідно.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя