Як Дастін Хоффман розридався, дізнавшись про родичів-українців

Легендарний голлівудський актор Дастін Хоффман лише у свої 78 років вперше дізнався про українське коріння
Depo.Життя
12 березня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua
Як Дастін Хоффман розридався, дізнавшись про родичів-українців
Як Дастін Хоффман розридався, дізнавшись про родичів-українців

У відповідній передачі під назвою "Розшукуючи ваше коріння", головним героєм чергового випуску якої стала зірка, оголосили, що пращури Хоффмана є вихідцями із Білої Церкви, що під Києвом, повідомляє depo.ua.

Справа в тому, що у родині актора тема родичів по батьківській лінії була забороненою. Ще до його народження родина Хоффман переїхала з Чикаго, де влаштувалася після прибуття зі Східної Європи, в Лос-Анджелес. Дастіна намагалися виховувати так, щоб він не ставив перед собою запитання про своє єврейське коріння.

Виявилося, що дід і бабуся актора Френк і Естер емігрували в США ще до революції і жили в Чикаго. Коли почалася громадянська війна, що супроводжувалася єврейськими погромами, Френк повернувся на Батьківщину, щоб вивезти батьків - Самуїла і Лібу. У 1921 році його разом із батьком заарештувала ЧК. В результаті, дід і прадід Дастіна були розстріляні.

Актор не зміг стримати сліз, коли читав документ про свою прабабусю.

"Зараз, коли люди запитують, хто я, я відповідаю: "Я єврей". Всі вони вижили, щоб я зміг опинитися тут. Мені так важко це прийняти, адже я походжу з сім'ї, в якій тема родичів не піднімалася, мовляв, "вони нам не потрібні ". А насправді батько просто хотів захистити і нас, і маму від цих жахів", - наголосив актор.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя