Як брехун Філіпс над Жемчуговим знущався

Російсько-британський пропагандись Грем Філіпс брудно провокував щойно звільненого з полону українця Володимира Жемчугова, але той не піддався
Depo.Життя
18 вересня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Відповідне відео розмістила на своїй сторінці у Facebook журналістка Кристина Бердинських, передає depo.ua.

"Іноді Грем Філліпс зникає, а потім "спливає". Яка ж сволота! "А кому ти потрібен безрукий". І хтось же продовжує оплачувати його смердючу роботу. Я думала від нього навіть самі незграбні пропагандисти відмовилися. Володимир Жемчугов поводився дуже достойно і не повівся на провокацію. здоров'я йому", - написала Бердинських.

Як повідомила нардеп Ірина Геращенко, полонений українець майже втратив зір.

"Весь цей день мене душить одна думка: якби орки віддали нам Володю раніше( а в листопаді 2015 реанімобіль вже стояв на "нульовці", ми мали його забирати, дружині Лені навіть принесли папери з тієї сторони , підписати, що не має претензій до лікарів.....і потім все зірвалося), так ось, якби ми витягли його раніше- ми б врятували Володі зір.... Сьогодні він бачить тільки розмиті контури і сам навіть не міг переступати через міни на мосту", - написала вона.

Нагадаємо, обмін Володимира Жемчугова і Юрія Супруна, звільнених сьогодні з полону бойовиків, відбувався за схемою 2 на 4.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя