Як білявка-поліцейська підкорює зону АТО (ФОТО)

Приваблива патрульна поліцейська Ганна Рубан розповіла про свою службу в лавах поліції Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного
Depo.Життя
6 липня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua
Як білявка-поліцейська підкорює зону АТО (ФОТО)
Як білявка-поліцейська підкорює зону АТО (ФОТО)

В інтерв'ю "24 каналу" Ганна розповіла про те, з чим доводиться стикатися дівчатам під час патрулювання, чому чоловіки-поліцейські хочуть взяти собі дівчину у напарниці, і чим жителі зони АТО відрізняються від тих, хто перебуває далеко від фронту, передає depo.ua.

Як білявка-поліцейська підкорює зону АТО (ВІДЕО, ФОТО) - фото 1

Рубан вірить, що глобальні зміни в країні починаються із результатів роботи окремих людей. "Це – одна з причин, з яких вона прийняла рішення піти у патрульну поліцію.
Коли я вирішила йти в поліцію, мене багато відмовляли. Мама сильно переживала. Казала, що невідомо, яка ситуація може статися, а їй свою дочку втратити не хотілося б. Специфіка регіону дає про себе знати. Зрештою вона, все ж, підтримала моє рішення. Зараз батьки мною дуже пишаються. Коли мамі кажуть "Ой, а ваша Аня працює в поліції" – вона просто розпливається", - каже поліцейська.

Як білявка-поліцейська підкорює зону АТО (ВІДЕО, ФОТО) - фото 2

Вона повідомила, що прийшла у поліцію зі спорту - раніше займалася бойовими мистецтвами. "До нас приїжджав тренер зі Сватового, і більше нічого не було - тільки легка атлетика і карате", - пояснила вона.

Як білявка-поліцейська підкорює зону АТО (ВІДЕО, ФОТО) - фото 3

Рубан також зізналась, що люди спочатку не довіряли дівчатам-поліцейським. "У нас багато хто з громадян думав, що дівчата-поліцейські не впораються з роботою. Але якщо ми вже пройшли відбір, підготовку, то, скажіть, чим ми гірші за хлопців? Спочатку на патрулюваннях підходили до дівчат і щоб познайомитися, і затримати просили. Дівчата ж у нас в формі красиві, статні, вони привертають увагу, звичайно", - каже Рубан, додавши, що  перший розряд з карате дозволяє їй без пробем затримувати порушників.

Як білявка-поліцейська підкорює зону АТО (ВІДЕО, ФОТО) - фото 4

При цьому вона наголосила, що багато поліцейських-чоловіків навіть просять про те, щоб їм дали напарницю. "Тому що коли виникає конфліктна ситуація з чоловіками – їх сприймають агресивніше, можуть якось не так зрозуміти. Якщо ж підійшла дівчина, м'яко пояснила ситуацію, поспілкувалася, заспокоїла, то відразу порушник починає поводитися інакше. Крім того, напарниця великий плюс для чоловіка-поліцейського, тому що ми уважніше і акуратніше заповнюємо протоколи, постанови та інші документи", - розповіла поліцейська.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя