Як Аксьонов змушує підлеглих бігати йому за горілкою

Глава окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов доручив так званому голові "Комітету з протидії корупції" Олександру Акшатіну купити горілки
Depo.Життя
2 березня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua

Згідно з завданням, придбаний алкогольний напій повинен був бути "не підробленим", а купити його слід було в найближчих від будівлі "Радміну" магазинах, передає depo.ua з посиланням на "Новости Крыма".

В результаті Акшатін не зміг виконати доручення Аксьонова. Всі чотири придбані пляшки не відповідали вимогам законодавства.

Їх вміст тепер перевірять в лабораторії регіонального управління Росалкогольрегулювання.

Відзначимо, що чиновники вирішили провести експеримент в ході засідання так званої комісії з протидії незаконному обігу промислової продукції. Під час заходу "перший заступник міністра промислової політики" Костянтин Равич доповів, що при позапланових перевірках з 54 суб'єктів господарювання, що займаються продажем алкоголю, порушення були виявлені у 15.

"Вилучено 1 747 пляшок фальсифікованого алкоголю", - сказав він. При цьому Равич, додав, що алкоголь реалізовувався без спецдозволу, без ліцензії, з акцизними марками українського зразка або ознаками підробки.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя